3D patalynės ir jų populiarumas

0 99

Tradicinėms patalynėms pabodus, populiarėja 3D patalynės, kurias puošia didelė, tikroviška nuotrauka. Audinys visai nesvarbus, nes 3D efektas gali būti padaromas ant bet kokios medžiagos. Toks paveikslėlis visuomet suteikia išskirtinumo ir patinka tiems, kurie nemėgsta paprastų, neišsiskiriančių patalynių. Kad nuotrauka greitai neišbluktu, rekomenduojama rinktis satino audinį. Tokias 3D patalynes reikia skalbti išvertus jas į kitą pusę.

3D efektas puikiai tiks ir vaikams. Vaikiška patalynė su įspūdinga nuotrauka gali pradžiuginti vaikus ir leisti jiems džiaugtis pogulio metu. Taip pat šitaip lavinamas kūrybiškumas. 3D patalynės mikropluoštas valosi labai lengvai ir taip pat sugeria drėgmę. Taip pat tokioje patalynėje nesiveisia dulkių erkutės, yra antialerginių savybių – dar viena priežastis kodėl tokia vaikiška patalynė puikiai tiktų. Vaikai daug jautresni dulkių erkutėms, o ši patalynė padėtų nuo jų veisimose.

3D patalynę galima rasti ir komplekte su paklodę, pagalvių apvalkalais, antklodės apvalkalais ir jie dažnai būna su tuo pačiu paveikslėliu, kuris puikiai pagyvina nuobodų miegamąjį. Tokias patalynes taip pat galima naudoti kaip kambario stiliaus akcentą. 3D raštai ir paveikslėliai geriausiai atrodo ant natūralios medžiagos, bet jeigu natūralūs audiniai jūsų nedžiugina, galima rinktis ir sintetinius. Dažniausiai perkami yra paukščių ir gyvūnų bei miesto vaizdai, tačiau skirtingų raštų, nuotraukų ir paveikslėlių yra labai daug, todėl kiekvienas išsirinks tinkamą patalynę. Gausu ir vaikiškų fragmentų, todėl vaikiška patalynė su gyvūnais ar žaislų atvaizdais patiks ir mažiesiems.

Maloni medžiaga leidžia kokybiškai išsimiegoti, todėl niekada nebūsite kamuojami nemigos. Žinoma, verta suprasti, kad jei pasirinksite jus erzinantį atvaizdą, jums labai greitai patalynė gali atsibosti ir nebepatikti, tad geriau apmąstyti savo pasirinkimą. Taip pat šios patalynės yra puiki gimtadienio ar vestuvių dovana, jei žinote kokia nuotrauka pradžiugintų jūsų draugę. Originali ir praktiška dovana, tinkamai parinkta, gali pradžiuginti ne vieną. Vaikiška patalynė taip pat yra gera dovana vaikui ir tai nėra nuobodus pasirinkimas – mažam vaikui dovanojama patalynė su jo mėgstamu atvaizdu tikrai padžiugins. Patalynę svarbu suderinti su miegamuoju, kad spalvos nebūtų per daug neharmoningos, o kai viskas tarpusavyje dera belieka tik mėgautis.  

Komentarai
Kraunama...