Alergiško vaiko kambarys

0 68

Vaikų kambario įrengimas dažniausiai ir taip nėra pats lengviausias darbas, tačiau jei vaikas dar ir alergiškas, tuomet tenka papildomai tikrinti visus baldus ar daiktus, kuriuos norite turėti vaikų kambaryje. Alergiškų vaikų kambario baldai turi būti kiek įmanoma natūralesni, todėl geriausia nesirinkti tokių paviršių, kurie pernelyg daug traukia dulkes. Tėvams tenka gerai apgalvoti kokias medžiagas rinktis ir kokių daiktų ar baldų negalima statyti vaiko kambaryje. Net 10 procentų vaikų būna su alergijomis, nors jų tėvai tokių neturi, tad niekada negalima žinoti kada teks įrengti atsargesnį kambarį, kad vaikui būtų malonu jame leisti laiką. 

Namuose vaikai praleidžia labai daug laiko, todėl nenuostabu, kad vaikų kambario baldai turi būti labai patogūs. Deja, alergiškiems vaikams negalima rinkti bet ko ir tikėtis, kad baldas puikiai tiks ir neiššauks jokių sveikatos problemų. Svarbu renkantis baldus rinktis kuo natūralesnę medžiagą, tad jei statysite sofą, minkštoji jos dalis negali būti iš prastos medžiagos – reikia rinktis antialerginę, natūralią, kuri bus nekenksminga. Tokie baldai dažniausiai kainuoja daugiau, tačiau tenka investuoti į vaiko gerovę. Kietieji baldai įtakos neturi, galima rinktis medį, kuris puikiai tiks bet kokiame kambaryje. Lova gali būt labai paprasta, tačiau jai renkantis čiužinį vėlgi reikia ieškoti alergiškiems vaikams tinkančią medžiagą. Vaikų kambario baldai turi būti parinkti taip, kad nei dulkės nei dulkių erkutės neturėtų tinkamos aplinkos čia apsistoti. Išsirinkus gerą čiužinį, reikia nepamiršti, kad patalynė irgi turi būti natūrali arba labai geros sintetinės medžiagos, kuri specialiai sukurta jautresniems, daugiau alergiškiems vaikams bei suaugusiems. 

Vaikų kambario baldai ir dekoracijos – dar ne viskas. Labai svarbu ir taip kaip yra valomas kambarys. Jeigu naudosite buitinę chemiją ir visus tuos valiklius bei šveitiklius iš parduotuvės, galite nesunkiai išprovokuoti vaikui bėrimus ar kvėpavimo sutrikimus. Geriau stengtis ieškoti natūralių ploviklių arba patiems pasigaminti savo. Neblogi, namų plovimui tinkantys dalykai yra actas, sodą ir eteriniai aliejai geram, švariam kvapui. Tai pats geriausias būdas be chemijos išsivalyti namus. 

Komentarai
Kraunama...