Auksiniai papuošalai – ieškantiems stilingo akcento

0 9

Nesvarbu, ieškote dovanos ar papuošalo sau, aukso dirbiniai visada yra tinkamas pasirinkimas. Taip pat atkreipkite dėmesį į tai, kokius papuošalus nešiojate paprastai, prie ko juos derinate. Jei galvoje auksiniai auskarai – svarbu įvertinti ir plaukų ilgį bei kirpimą: klasikiniai auskarai segimi prie ilgų palaidų plaukų šukuosenos neatskleis savo grožio.

Besivaikančios madų ir kuriančios išskirtinį stilių moterys turėtų atkreipti dėmesį į masyvesnius bei minimalistinius papuošalus, kurie šiuo metu ypač madingi. Tikras stiliaus divas, ieškančias puošnaus akcento pakerės pompastiški auksiniai žiedai ar auskarai su dideliais akmenimis.

Kaip prižiūrėti auksinius gaminius?

Auksiniai papuošalai vertinami dėl savo blizgesio, kuris netinkamai nešiojant bei neprižiūrint papuošalo gali būti prarastas. Norint, kad papuošalas visada blizgėtų, ir siekiant apsaugoti jį nuo neigiamo aplinkos poveikio patartina net ir nuolat nešiojamus auksinius papuošalus nusiimti, jei galima jų sąveika su cheminėmis medžiagomis. Papuošalus derėtų nusiimti plaunant indus, skalbiant rankomis, dažant plaukus, plaukiojant baseine, tepantis kremu ar kita kosmetika. Auksiniai papuošalai taip pat gali patamsėti ir nuo sąveikos su prakaitu, todėl sportuojant ar užsiimant kita fiziškai aktyvia veikla taip patartina auksinius žiedus ir grandinėles nusiimti.

Verta žinoti, kad auksinius ir sidabrinius papuošalus reikėtų laikyti atskirai. Nors sidabras auksui neigiamo poveikio neturi, kartu su auksiniais laikomi sidabro papuošalai gali patamsėti, prarasti blizgesį. Taip pat atskirai reikėtų laikyti ir pačius auksinius papuošalus, geriausia juos patalpinti į atskiras dėželes ar specialiai papuošalams skirtus minkštos medžiagos maišelius. Auksas blizgesį gali prarasti ir dėl susibraižymo, todėl patartina vengti bet kokios papuošalų tarpusavio trinties, ypač jei juose yra inkrustuotų brangakmenių aštriais kampais.

Namų sąlygomis auksinius papuošalus galima nuvalyti ir pablizginti minkšta flanele ar žomša. Geriausiai tam tinka specialus audinys, skirtas akiniams valyti, kurio galite įsigyti vaistinėje, optikoje ar papuošalų parduotuvėje. Aukso dirbiniams blizginti tokios medžiagos kaip medvilnė nėra tinkamos, nes yra per šiurkščios faktūros ir stipriau patrynus papuošalą jį nesunku subraižyti.

Visgi, jeigu abejojate, ar teisingai prižiūrite savo auksinius papuošalus, visuomet galite susitiekti su www.modernijuvelyrika.lt konsultantais, kurie su malonumu patars kaip prižiūrėti aukso dirbinius, taip pat padės jeigu norite išsirinkti naują papuošalą!

Komentarai
Kraunama...