Belaidės kolonėlės: kas svarbiausia renkantis?

0 5

Belaidės kolonėlės gali prireikti daugelyje situacijų, ypač jeigu mėgstate pasiklausyti muzikos. Vienas iš blogiausių dalykų ką galima padaryti renkantis yra išsirinkti prasto garso kolonėlę – juk iš tokios kaip ir nebūtų jokios naudos. Žinoma, toks įrenginys tikrai neturės tobulos garso kokybės, nebent norite mokėti už jį labai daug, tačiau visai neblogų variantų galima rasti nesunkiai. Pati populiariausia yra bluetooth kolonėlė, kurią nesunku sujungti su telefonu, todėl muzikos klausytis bus galime bet kur. Taip pat tai gali būti nebloga laisvų rankų įranga vairuojant. Kalbant telefonu automobilyje nepatartina jo laikyti rankose, todėl su kolonėle bus daug lengviau girdėti pašnekovą, jei kalbėsite per garsiakalbį. Renkantis kolonėlę, reikia būtinai atsižvelgti į tam tikrus techninius aspektus, todėl nevertėtų pirkti pirmo pasitaikiusio daikto.

Pirmiausia bluetooth kolonėlė turėtų būti pakankamai galinta, kad būtų funkcionali. Tai irgi garsą apibrėžiantis rodiklis, kuris gali nulemti kolonėlės garso lygį. Galia nurodoma vatais, tai parodo kiek kolonėlė gali atlaikyti nesukeldama jokių negrįžtamų gedimų. Žinoma, tai labai svarbus parametras, tačiau pasitaiko ir tokių atveju kai mažiau galinga įranga groja švariau nei brangesnė, todėl kartais geriau daiktą išbandyti prieš perkant. Norint galingesnės kolonėlės, kuri siektų bent 40 vatų, gali tekti susimokėti ir daugiau nei du šimtus eurų.

Konstrukcija bei dizainas irgi gana svarbios detalės, kurios nulemia kokia bus bluetooth kolonėlė. Kad ir kaip jums patiktų mažos, kompaktiškos kolonėlės ir kad ir kokios jos galingos ir švaraus garso, dažniausiai didesnės kolonėlės būna su geresniu garsu. Žinoma, tai negalioja bet kada, tačiau paėmus tokios pačios kokybės mažą ir didesnę kolonėles, didelė kolonėlė techniškai turėtų didesnes galimybes groti geriau. Na, kad ir kaip bebūtų keista, kolonėlės garsui įtakos gali turėti net ir medžiagos, kurios naudojamos jų gamybai. Vis stengiamasi atrasti geriausius variantus jų gamybai, tačiau rinkoje kol kas galima matyti labai įvairių kolonėlių. Puikiai skamba tos, kurių garsiakalbių dėžės pagamintos iš medžio, tačiau vis dažniau naudojamas plastikas, kuris yra pigesnis.

Komentarai
Kraunama...