Biožidiniai – tinka ir namams, ir butams

0 63

Daugelis apie židinį tikrai yra pagalvoję, ypač, jei atsiranda galimybė turėti savo būstą. Deja, židiniai tikrai ne visuose namų projektuose gali būti įgyvendinti, todėl kartais tenka šitos minties atsisakyti. Židinys tikrai ne visuose butuose gali būti įrengtas, o ir namai kartais neturi visko ko reikia tokiai šildymo sistemai. Tarkime, jei nėra kamino arba namuose neveikia rekuperacija, židinys tikrai negali būti įrengiamas iki kol šitie dalykai nebūna sutvarkyti. Kaminas reikalingas tam, kad išeitų visos kenksmingos medžiagos, jei jo nėra jį galima integruoti, bet kai kurie į tai investuoti nenori. Rekuperacija dažnai nebūna didelė problema, nes daugelis ją turi, ypač jei tai yra naujas, šiuolaikiškas namas. Kad židinio idėjos nereikėtų atsisakyti dėl sunkesnio jo įrengimo bei brangios apdailos, daugelis gali pasirinkti kitą variantą. Dabar rinkoje puikiai pastebimi biožidiniai, kurie leidžia džiaugtis dailiu vaizdu ir šildymu nedideliuose kambariuose.

Biožidiniai yra visiškai saugūs, nes jie kūrenami bioetanoliu. Tai natūrali medžiaga, kuri neišskiria nieko kenksmingo ir gali būti naudojama bet kur. Biožidiniai dėl šios priežasties puikiai įrengiami tiek butuose, tiek namuose. Žinoma, butuose dažnai tenka pasirūpinti rekuperacija, tačiau tai nesukelia didelių problemų. Kadangi su tokiu variantu nereikalingi kaminai, galima tiesiog džiaugtis labai greitai įrengiamu projektu. Šie židiniai labai mobilūs ir gali būti visiškai nepririšti prie kokios nors vietos ar kambario, todėl jį lengva persikelti, įmontuoti ar pasidėti bet kuriame kampelyje. Dažnai ir brangios apdailos toks daiktas neprašo, tad daugelis gali džiaugtis puikiu pasirinkimu.

Daugelis tokį variantą pasirenka ir miegamuosiuose, nes nedideles patalpas biožidinys apšildo ganėtinai gerai ir nebrangiai. Jis taupiai naudoja bioetanolį, todėl galima džiaugtis nedideliais kaštais. Degant bioetanoliui išskiriami vandens garai, todėl niekada nenusinuodysite ir namai visada bus saugūs. Apibendrinant labai svarbu pabrėžti, kad didelis pliusas šio židinio yra mobilumas bei kuro taupymas. Taip pat nekenksmingumas, antrinių produktų nesukūrimas turi didelio žavesio – jokių dūmų, suodžių ar pelenų. Na, ir gyvenantiems butuose itin daug įtakos gali turėti tai, jog nereikia išmetamosios sistemos.

Komentarai
Kraunama...