Chi šampūnas, padedantis apsisaugoti nuo karščio žalos

0 98

Chi šampūnas Iron Guard

Moterims, kurioms be formavimo priemonių, tokių kaip tiesinimo, garbanojimo žnyplės ir plaukų džiovintuvas, gyventi yra per sunku, reikia užtikrinti kiek įmanoma geresnę apsaugą plaukams. Kadangi karštis yra vienas iš kenksmingiausių veiksnių plaukams, jis labai stipriai paveikia ir pažeidžia plaukus, todėl vėliau būna labai sunku juos atstatyti, o dažniausiai tenka nukirpti. Nors jokios priemonės visiškai plaukų nuo karščio neapsaugos, tačiau sumažinti žalą yra tikrai įmanoma.

Chi šampūnas Iron Guard yra skirtas dažnai formavimo priemones naudojančioms moterims. Kad kiek įmanoma mažiau būtų pakenkiama plaukams, šampūne esantis Chi 44 keramikos komponentai saugo plaukus nuo išsausėjimo ir karščio. Šie komponentai apsaugo ir nuo neigiamo aplinkos poveikio, kuris gali būti sukeltas ne tik tiesinimo žnyplių ar džiovintuvo, bet ir saulės, jūros vandens ar vėjo.

Chi šampūnas su termo apsauga ir jo sudėtis

Dėl Chi 44 keramikos komponentų ir kitų maitinamųjų medžiagų plaukai yra labiau apsaugomi nuo aplinkos. Šis šampūnas taip pat švelniai valo plaukus ir galvos odą. Po plovimo plaukai būna aprūpinti vitaminais A ir E. Keratino ir šilko baltymai plaukus sudrėkina, sušvelnina ir suglotninus plaukai atrodo lyg būtų tiesesni. Simondsijų ir alyvuogių aliejus suminkština plaukus, paskatina jų augimą ir apsaugo plaukų galiukus nuo lūžinėjimo. Plaukai po plovimo tampa blizgūs, nes lieka pamaitinti ir sudrėkinti.

355 mililitrų talpos Chi šampūnas internete kainuoja apie 15 eurų, o atsiliepimuose gausu komentarų, jog šampūno poveikis jaučiamas jau po pirmo plovimo. Visos moterys sutinka, kad šis šampūnas iškart sušvelnina plaukus, tačiau ar gerai apsaugo plaukus sunku pajausti, nes reikia ilgiau panaudoti, kad poveikis pasimatytų. Šis Chi šampūnas pardavinėjamas raudonos spalvos buteliuke, kuris atrodo patraukliai ir akivaizdžiai yra skirtas naudoti moterims. Chi produkcijoje yra ir tokiu pačiu pavadinimu pasižymintis kondicionierius, kuris turi dar daugiau maitinamųjų savybių ir apsaugo plaukus geriau naudojamas su šampūnų. Užsitepus kondicionieriaus, svarbiausią jį ant plaukų palaikyti bent 3 minutes, kad maitinamosios medžiagos spėtų įsigerti.

Komentarai
Kraunama...