Dantų implantai: ką svarbu žinoti?

0 38

Nors daugelis galvoja, kad dantų netekimas pasireiškia tik sulaukus garbaus amžiaus, tačiau tai ne vienintelis atvejis, kai netenkama vieno, kelių ar net visų dantų. Gali pasitaikyti ir tokių atvejų, kai dantys netenkami ir labai jauname amžiuje. Traumos, netikėtos ligos, prasta dantų priežiūra ir panašūs dalykai gali paskatinti dantų iškritimą ar jų netekimą. Tuomet prireikia sprendimo būdų, kurie leidžia atstatyti dailią šypseną ir nekelia diskomforto. Prasti sprendimo būdai ar visiškas problemos ne sprendimas gali daryti įtaką žmogaus elgesiui, pasitikėjimui. Pastebima, kad pradedama dangstytis burną, išbandomi išimami protezai, kas nei sename nei jauname amžiuje nėra malonu, o taip pat neužtikrina patogumo ir saugumo. Išimami protezai gali bet kada iškristi – kalbant bei valgant tai nėra tobuliausias sprendimas.

Praradus dantis ir nesikreipiant į odontologą, gali prasidėti pokyčiai, kurie nebūtinai bus labai malonūs. Dantys susiję ne tik su išvaizda, bet ir su gyvenimo kokybe bei bendra sveikata. Praradus dantis sumažėja žandikaulio ir dantenų stimuliavimas, todėl tiek žandikaulio kaulas, tiek pačios dantenos ima nykti. Dėl šios priežasties dantų implantai Vilniuje yra puikus sprendimas, norint, kad dantys būtų kokybiškai sutvarkomi. Taip pat jei nedaromas implantavimas ar kitaip nesprendžiama problema, pakinta žmogaus sąkandis, nes dantys pradeda lengviau krypti dėl atsiradusio tarpo ar tarpų. Dantų implantai Vilniuje gaminami labai kokybiški, todėl vieno danties implantavimas bus gana greitas procesas. Net ir visų dantų implantavimą galima padaryti per dieną.

Kai prasideda kaulo nykimas dėl netvarkomų dantų po jų netekimo, pakinta ir žmogaus veido bruožai. Kadangi nebelieka atramos lūpoms bei skruostams, jie įdumba. Labai dažnai dėl atsiradusių kompleksų, ypač jei situacija nutinka jaunam žmogui, sutrinka ir kasdienė jo veikla ir galimai net socialinis gyvenimas. Dantų implantai Vilniuje – labai natūralus būdas atgauti pasitikėjimą ir šypseną bei išvengti visų nemalonumų, kurie gali atsirasti. Įvertinus tai, kad implantavimas labai ilgaamžis ir gali atstoti natūralius dantis kuo puikiausiai, neturėtų likti jokios baimės ryžtis tokiai procedūrai. Verta atsiminti, kad skausmas nebus jaučiamas nei per procedūrą, nei po jos – dantų implantavimas palieka tik jautrumą ir diskomfortą, kuris greitai praeina.

Komentarai
Kraunama...