Dantų laminatės: kas tai ir kada prireikia?

0 45

Estetiniai šypsenos trūkumai šiuo metu gali nesunkiai būti pašalinami dantų laminatėmis. Tai gaminiai iš keraminio pluošto, kurie yra uždedami ant danties paviršiaus. Dantų laminatės išties atrodo labai natūraliai ir tikroviškai, o taip pat yra ilgalaikis sprendimas norintiems susigražinti dailią šypseną. Tai gana greita procedūra, kuri dar, manoma, yra labai efektyvus ir patogus įrankis odontologijos srityje. Taigi, gana nesunku suprasti, jog tai kaip danga dantims, kurie atrodo neestetiškai. Sužinokite kokias problemas pašalina laminatės.

Laminatės kuo puikiausiai tinka tuomet, kai dantys tampa nebe estetiškos spalvos, kuri kelia diskomfortą. Jei nepavyksta to sustabdyti, užkirsti kelio, tuomet laminatės gali kuo puikiausiai problema išspręsti. Taip pat šis gaminys gali padėti norintiems sumažinti arba uždengti tarpdančius, kurie neatrodo gražiai ir kelia nepasitikėjimo savimi problemą. Jeigu susidūrėte su danties nuskilimu, dantų laminatės padės susigražinti įprastą danties išvaizdą. Taip pat jei dantis auga kreivai, netaisyklingai ir nesinori kitais būdais jo lyginti, tuomet laminatės gali jį vizualiai paslėpti. Būtent šis gaminys padeda pasiekti tikrą holivudinę šypseną.

Kaip ir daugelis paslaugų, dantų laminatės netinka visiems norintiems, todėl reikia visuomet pasidomėti ar tokiomis galimybėmis aplamai pavyks pasinaudoti prieš registruojantis vizitui pas odontologą. Laminatės yra dedamos tik tiems asmenims, kurie turi sveikus dantis. Taigi, turintys problemų su ėduonimi, kanalais ar dantenomis gali laminatėmis tik pasibloginti situaciją, todėl labai svarbu įvertinti padėtį ir tik tuomet svarstyti ar verta tokią procedūrą atlikti.

Dedant laminates būna pašalinamas dalis danties paviršiaus, kad uždėjus laminates vaizdas būtų natūralesnis. Vieną kartą pasinaudojus tokia procedūra, vėliau reikia po tam tikro laiko laminates keisti arba rinktis kitokius dantų restauravimo būdus. Tai tik kosmetinis dantų tobulinimas, o ne gydymas. Tą būtina atsiminti kreipiantis pas specialistus, nes daugelis šį dalyką maišo su dantų gydymu. Būtent dėl šių priežasčių laminatės yra dedamos tik ant sveikų dantų, kurie yra nepažeisti. Dantų laminatės kainuoja nuo kelių šimtų eurų vienam dančiui, priklausomai nuo pasirinktų laminačių ir jų kokybės.

Komentarai
Kraunama...