Darbo drabužiai pagal darbo sąlygas

0 14

Darbo drabužiai daugelyje darbų užtikrina sklandumą. Visgi tikrai yra profesijų, kur netinkama apranga gali turėti įtakos susižeidimams. Kuo kokybiškesnė apranga, tuo daugiau apsaugomųjų savybių ji gali turėti. Taip pat darbo apranga užtikrina, kad nereikės nuolat bijoti užkliūti už technikos ar aštrių daiktų, nes darbo apranga tikrai taip lengvai nesuplyš ir nebus paveikiama. Paprasti rūbai tam tikroje aplinkoje gali būti greitai sugadinami, tad nieko keisto, jog jų dėtis dirbant statybose nesinorėtų. Darbo pirštinės ir batai taip pat labai svarbios aprangos detalės, kurios užtikrina, kad rankos nenušals, nenusitrins, o užkritę ant kojų sunkesni daiktai labai nesužeis. Svarbiausia pasirinkti darbo specifiką atitinkančią aprangą, atsižvelgiant į tai kokios yra darbo sąlygos ir sezoniškumas, jei jis darbe turi reikšmės – taip džiaugsitės produktyviu laiku darbe ir geresne apsauga.

Jei dirbate suvirinimo darbus, tai tikrai gali pavykti susidurti su tokiais dalykais kaip metalo lašai, liepsna, uv spinduliuotė, todėl speciali apranga čia net nesvarstytina, ji privaloma. Tokie darbo drabužiai turi atitikti reikalavimus. Pavyzdžiui, apsauginis kostiumas turėtų uždengti tiek apatinę, tiek viršutinę liemens dalis. Jei dėvimos kelnės ir švarkas, tuomet švarko ir kelnių sanklota turi būti ne mažiau kaip 20 centimetrų. Darbo pirštinės, žinoma, privalomos, kitaip būtų sunku tokį darbą dirbti. Kadangi darbas kruopštus, darbo pirštinės turi būti atitinkamo dydžio, maloniai priglusti ir leisti pirštams laisvai judėti. Pagal reikalavimus darbo drabužiai su kišenėmis turi turėti antkišenius, kurie turi būti užlenkti ir dengti pačią kišenę. Priekiniai užsegimai drabužio išorėje turi būti su apsaugine juostele.

Bet kokiai specialybei labai svarbu, kad darbo drabužiai būtų tinkamo dydžio. Jei jums nėra patogu su drabužiais, tuomet bus labai sunku dirbti. Per maži rūbai varžo, tačiau per dideli irgi neleidžia patogiai atlikti reikiamų veiksmų. Geriau ne tik pirkti pasirinktus rūbus pagal užrašytą dydį, bet ir juos pasimatuoti, nes skirtingų gamintojų gali būti ir skirtinga dydžių lentelė pagal kurią galima atrasti puikiai sau tinkantį darbo rūbą.

Komentarai
Kraunama...