Depiliacinis vaškas ir jo rūšys

0 517

Skirtingi depiliaciniai vaškai

Moterys, kurioms patinka džiaugtis švelnia oda be plaukelių ilgiau, dažnai renkasi depiliacinius vaškus, kurie leidžia procedūrą kartoti tik kartą arba du per mėnesį. Nors procedūra trunka ilgiau ir ją dažnai reikia pasiplanuoti, nes prieš depiliacija odą reikia nusišveisti, o po depiliacijos 48 valandas reikia saugotis saulės, kad oda nesudirgtų. Kai vaškas atrodo tinkamiausia depiliacijos priemonė, reikia tik išsirinkti kokį vašką naudoti būtų patogiausia.

Cukraus vaškas dažnai naudojamas natūralias priemones mėgstamų moterų, kadangi jautrios odos savininkės gali nebijoti, jog oda sureaguos į tam tikrą sudėtį, nes ji yra natūrali. Depiliacinis vaškas iš cukraus drėkina odą ir prie jos neprikimba, todėl oda nelieka įplėšta. Ši priemonė taip pat patogiai nusiplauna vandeniu, todėl netenka šveisti vietų, kurios buvo aptaškytos šiuo vašku. Likučiai nuo odos taip pat patogiai nusiplauna. Toks vaškas gali būti naudojama net ir vėsesnė, todėl karščio nemėgstančios moterys apsiaugo nuo nemalonios ir deginančios patirties.

Cukraus vaškas gali būti pakeistas ir paprasta cukraus pastą, kuri vis populiarėja dėl galimybės visiems ją pasigaminti namuose. Svarbiausia turėti cukraus, citriną vandens ir druskos. Panašaus pagrindo depiliacijos priemonę išgausite viską užvirinus, o naudoti galima ir su popierėliais kol šiltas ir šiek tiek atvėsusį – tuomet tepti galima ir ranka.

Kietasis depiliacinis vaškas patogus dėl nereikalingų popierėlių ar medžiaginių juostelių. Jį lengva naudoti, nes užtepus jis greitai sukietėja, o nuplėšti jį nesunku, lyg tą darytum su juostele. Vaškas nesukelia didelio skausmo, tačiau jį naudoti reikėtų karštesnį nei, tarkime, cukraus pastą, nes jam sukietėjus jį paskirstyti plonai yra sunkiau.  

Patys paprasčiausi vaškai pardavinėjami kasetėse arba kitokiose talpose ir yra tirštos kreminės konsistencijos. Juos taip pat reikia šildyti iki tam tikros temperatūros, o jie nusiplėšia tik su juostele. Vienintelis šio vaško minusas yra tai, jog jo likučius yra sunku pašalinti ir nuo odos ir nuo kitų vietų. Šis depiliacinis vaškas pasižymi nedidele kaina, todėl yra vienas populiariausių vaško atmainų.

Komentarai
Kraunama...