Dovanos moterims pagal zodiako ženklą

0 105

Kai kurie tiki zodiako ženklais, o kai kurie vis dar galvoja ar tai tikra. Nuspėti pagal žvaigždes glaima labai daug dalykų – taip išpanašauja ateitį, nusako charakterį, pamato praeitį, ką žmogus mėgsta ir ko gali pasiekti. Kiekvieną dieną galime internete pastebėti dienos horoskopus kiekvienam zodiako ženklui, taip pat savaitės, mėnesio ir net visų metų pranašystes, kurios kartais atitinka. Gausu straipsnių, kuriuose nurodomos ir dietos ar hobiai pagal zodiako ženklai, o taip pat galima sužinoti ir kokias dovanas mėgsta vieno ar kito ženklo moterys. Jei tikite žvaigždėmis, tuomet pravartu pasiskaityti kokios staigmenos nustebins jūsų antrąją pusę.

Kiekvienas zodiakas yra tam tikroje stichijoje. Štai Liūtas, Avinas ir Šaulys yra ugnies zodiakai, kurie yra nekantrūs ir labai ryžtingi. Tokiems ženklams patinka nauji eksperimentai, ekstremalumas, todėl galite nupirkti naujovišką grožio procedūrą, kuri tikrai žada rezultatus, sporto klubo abonementą ar kokią pramogą, kurios metu juntamas adrenalinas. Gėlių pristatymas tokioms moterims irgi tinka, bet dar labiau tiks aktyvus laikas. Liūtas pasidžiaugs masažiniu aparatu ar skrydžiu oro balionu, Šaulio ženklo atstovės norėtų pasilepinti SPA programa, kurioje visiškai atsipalaiduotų, o Avino ženklo atstovės norėtų šokti parašiutu arba užsiimti įdomiu sportu, kurio dar neišbandė.

Oro ženklai daug kalba ir daug nori, bet dažniausiai iš norų sąrašo nieko nepadaro. Taigi, kad padarytų apie tai, ką nuolat kalba, reikia juos paskatinti – tai geriausia dovana. Jei dvynių ženklo atstovė nuolat pasakoja apie negražią veido odą bet pas kosmetologę neiną, įteikite jei vizitą pas kosmetologę. Svarstyklių atsovėms patiks makiažo priemonės akims, gėlių pristatymas arba romantiškas vakaras. Vandenės sunkiai nustebinamos, todėl, kad jai būtų daug įdomiau, reikia gražaus įpakavimo. Kad ir kokią dovaną išrinkote, graži pakuotė lems viską.

Žemės ženklai labiausiai pasitempę ženklai, todėl praktiškumas jiems svarbiausia. Jei žadate dovanoti kosmetikos, tai tik tokios kokią jie tikrai naudotų – kokybišką. Jei nupirksite kokį nereikalingą daiktą, jis nebus naudojamas, o nepraktiškumo šie ženklai labai nemėgsta. Vonios putos, veido kaukės bei kūno kremai puikiai tiks mergelei, ožeragei bei jautei, jei tik bus veiksmingos, litaip iš jų joms nebus jokios naudos.

Vandens ženklams puikiai tiks gėlių pristatymas, todėl daug vargti dėl dovanos nereikia. Žuvys, Vėžys ir Skorpionas mėgsta sentimentalias, jautrias dovanas, todėl bet koks rankų darbo dalykas joms labai patiks. Taip pat tinka ir namams skirtos dovanos, kaip namų kvapas, vaza ir panašūs daiktai.

Komentarai
Kraunama...