Efektyvus Nibe šilumos siurblys

0 145

Vis populiarėjant šilumos siurbliams, atsižvelgiant į modernėjimą ir klientų poreikius, kuriami patobulinti ir tinkamiausi produktai rinkai. Nors anksčiau šilumos siurbliai nebuvo pagrindinis variantas norint apsišildyti būstą, dabar galima pastebėti, kad laikai keičiasi, o šie prietaisai kyla į viršų. Nors anksčiau šis prietaisas būdavo tik atsarginis variantas, dabar jį galima vadinti pačiu pirmu variantu, todėl visuomet įdomu sužinoti kuo rinka nustebino šį kartą.

Nibe F2120 yra naujasis šilumos siurblio modelis, kuris dar ilgai išliks pirmasis šio tipo prietaisų sąraše. Taip yra todėl, kad šio įrenginio pagaminimas pareikalavo labai daug pastangų ir specialistų darbo, kad būtų dar efektyvesnis naudojimui. Šio įrenginio naudingumo koeficientas yra 5, o tai reiškia labai daug, nes toks įrenginys sunaudoja labai mažai energijos, tačiau nė kiek nenusileidžia kitiems šilumos siurbliams. Tai A+++ klasės modelis, kuris ypatingai taupo energiją, todėl investicija į tokį modelį tikrai atsiperka.

Nors dažniausiai klientams būna nepriimtina tokių prietaisų išvaizda, šis modelis į tai tikrai atsižvelgė, todėl pritaps net ir pačiuose moderniausiuose, stilingiausiuose ar minimalistiniuose namuose. Įdiegtos naujos technologijos leidžia mėgautis geresniu prietaiso darbu ir geresne oro kokybe. Taip pat nauji Nibe šilumos siurbliai gali būti valdomi telefonu, pasinaudojant wi-fi, o tai yra labai modernus sprendimas, kuris turi įtakos patogumui, kai nereikia ieškoti pultelio, nes telefonas visuomet yra šalia.

Valdyti šį įrenginį galima ir internetu, per uplink sistemą, todėl funkcijų pasirinkimas tik didėja, mėgstantiems komfortą tai puikus privalumas. Tai sukuria pridėtinę vertę, nes savo įrenginiuose galėsite stebėti kiek elektros energijos suvartojama ir panašiai. Taip pat sistema galės suprasti kada jūsų nėra namuose, todėl automatiškai bus nustatomi rėžimai, nenaudojantys tiek resursų. Išmani sistema tik palengvins pasirūpinimą prietaisais, o jums bus lengva valdyti ją ir rūpintis namais. Kolkas geresnių modelių nėra, o ar bus dar modernesnių įrenginių, sužinosime tik ateityje, tačiau šis modelis ir taip tapo tikra evoliucija energijos taupymo srityje ir ilgai išliks aukščiausiose pozicijose tiek perkamumo, tiek populiarumo sąrašuose.

Komentarai
Kraunama...