Ekrano apsauga telefonui

0 13

Perkant išmanųjį įrenginį dažnai tikrai neapsieinama be apsauginių priedų, kurie užtikrina, jog įrenginio tarnavimo laikas bus daug ilgesnis. Dažniausiai perkant telefoną iškart pagalvojama, jog reikia ne tik telefono dėklo, bet ir ekrano plėvelės, kuri leidžia nesibaiminti kiekvieną kartą, kai telefonas iškrenta iš rankų. Žinoma, kaip ir telefonai, telefonų dėklai, kiti galimi priedai taip ir ekrano plėvelės skiriasi – jų galima rasti net kelių tipų, o jų funkcijos taip pat šiek tiek skiriasi. Vienos yra kokybiškesnės ir labiau atsparios dūžiams, kitos patogesnės, todėl verta žinoti apie visas įmanomas galimybes, kad išsirinkti tai, kas jūsų telefono ekranui tiks labiausiai.

Polietileno tereflalato plėvelės yra greičiausiai vienas pigiausių variantų, o šias plėveles taip pat sutrumpintai galima vadinti tiesiog PET. Kad būtų lengviau suprasti kas tai per medžiaga, verta žinoti, kad būtent iš tokio plastiko yra gaminami gaiviųjų gėrimų buteliukai. Įprastai šių plėvelių galima nusipirkti visą pakuotę, nes po vieną pirkti tiesiog neapsimoka. Pagrindiniai tokių plėvelių pliusai yra tai, kad jos nepaprastai plonos, todėl jas yra malonu liesti ir per jas ekranas kuo puikiausiai reaguoja į norimus atlikti veiksmus. Tačiau jos turi ir minusų – jos nėra labai atsparios įbrėžimams, todėl jas tenka dažnai keisti. Taigi, tuomet tikrai verta pirkti būtent pakuotes.

TPU apsauginės ekrano plėvelės yra gaminamos ir termoplastinio polietileno, todėl yra kiek patvaresnis, nes tai plastikas, kuris yra sustiprintas cheminėmis savybėmis. Tai plėvelės, kurios yra daug atsparesnės įbrėžimams, nešvarumams ir riebalams. Šias plėveles gali naudoti net ir tie, kurie turi telefonus lenktais ekranais. Vienintelis nepatogumas yra tai, kad tokia plėvelė yra ganėtinai minkšta ir tai galima pajusti ją naudojant, tad kai kuriais tai gali nepatikti ir net trukdyti. Problema ir ta, kad ne visi šią plėvelę gali patys užsidėti, nes ji dedama šlapiuoju būdu, naudojant vandenį, todėl dažniausiai užtrunka.

Dabar greičiausiai populiariausias būdas vis tiek yra apsauginis stiklas, iš kurio pavadinimo jau galima suprasti, jog tai nėra paprastos ekrano plėvelės. Jos puikios tuo, kad apsaugo ekraną nuo sudužimo, tad jeigu apturėsite menką telefono nukritimą, su šia apsauga rūpintis tuo nereikia. Tai žinoma kiek brangesnis ekrano apsaugos variantas, tačiau labai funkcionalus.

Komentarai
Kraunama...