Faktai apie Tailandą, kuriuos verta žinoti

0 46

Kelionė į Tailandą gali palikti labai daug įspūdžių, todėl tikrai neverta daug galvoti ar verta aplankyti šią šalį, nes į ją nuvykti tikrai verta. Tai ne tik puiki atostogų vieta, bet ir gera proga parsivežti namo naujų patirčių ir neišblėstančių prisiminimų. Visai kitokia kultūra, maistas ir daug kitų dalykų vers išmėginti naujus dalykus kas tikrai privers nusišypsoti ir, galbūt, atrasti naujus hobius. Žinoma, ne viskas gali būti idealu ir patikti kiekvienam, tačiau Tailandas tikrai turi ką pasiūlyti visokiausio tipo keliautojui. Sužinokite kelis įdomius faktus apie šią šalį ir pradėkite planuoti savo kelionę.

Kas labiausiai nustebiną daugelį, tai moterimis persirengti mėgstantys vyrai. Ne visuomet gražiausia mergina ar moteris, kurią pastebite, yra moteris. Ir nors tai gali patikti ne visiems, dažnai būna įdomu stebėti neįprastus dalykus, kurių savo šalyje pamatyti nėra lengva. Šios moterys taip pat rengia kabareto šou, o keliautojai tikina, kad bent kartą gyvenime tokį šou pamatyti tikrai verta. Daugeliui tai palieka tikrai nemažą įspūdį. Taigi, kelionė į Tailandą gali būti egzotiška ne tik dėl palmių ir balto smėlio paplūdimių.

Daugelis pataria nepamiršti ir masažo salonų Tailande, nes jie savo paslaugas teikia labai pigiai, o patys masažai yra labai geri ir malonūs. Pats populiariausias yra būtent tailandietiškas masažas, tačiau yra ir kitokių rūšių masažų, kurie gali patikti. Svarbiausia nepamiršti vengti masažo salonų, ant kurių yra iškabas su žodžiais gražios ar laimingos merginos, nes labai tikėtina, jog ten bus viešnamis.

Po Tailandą keliauti yra daug būdų, galima tą daryti ne tik autobusu, bet ir traukiniais, taksi ar tuktukais, tad išbandyti verta visus būdus. Keliaujant pastebėsite tikrai ne vieną vietą pavalgyti – jų yra tikrai labai daug, o kainos šioje šalyje tikrai nėra didelės. Dėl šios priežasties daugelis keliautojų siūlo neimti viešbučių su pusryčiais ar kitokiu maitinimu, nes daug smagiau galima pavalgyti kitose vietose, kuriose rasite daugiau pasirinkimo. Kelionė į Tailandą tikrai puiki ir tuo, kad čia labai daug neskanautų patiekalų, tad tai taip pat gali virsti puikia patirtimi.

Komentarai
Kraunama...