Galimos klaidos keliaujant automobiliu

0 89

Kai tik prasideda sezonas, lietuviai ruošiasi kelionėms. Vieni lipa į lėktuvą ir leidžiasi į saulėtąsias pakrantes, kiti keliauja į užsieny automobiliu. Kelionės automobiliu suteikia laisvės ir kai kuriems didesnį komfortą, nei skrendant lėktuvu. Dėl šios priežasties svarbu žinoti kokios didžiausios klaidos gali būti padarytos, kad kelionė nenusisektų.

Dažniausiai girdimas nusiskundimas yra tas, kad nuvažiavus jau ilgą atstumą prisimenama, kad buvo palikti asmens dokumentai, kurie dažnai reikalingi kertant sienas. Taip pat kartais prisimenama apie dokumentus tik tada kai kas nors jų paprašo – tuomet suprantama, kad kelionė toli nenueis ir teks grįžti atgal namo. Taip visi rezervuoti ir apmokėti viešbučiai nueina perniek ir patiriate nemažus nuostolius, ypač jei važiuojate į kelione su šeima. Kad kelionė būtų visiškai rami, svarbu turėti ne tik asmens tapatybės kortelę ar pasą, taip pat reikia vairuotojo pažymėjimo bei automobilio registracijos ir techninės apžiūros dokumentus. Taip pat svarbus ir privalomasis draudimas – tik turint visus šiuos dokumentus galėsite būti ramūs, kad neištiks jokių netikėtumų ir būsite viskam pasiruošę.

Netvarkinga ir prastos būklės ar sena, nepatogi mašina taip pat gali būti sugadintos kelionės priežastimi. Jei automobilis nebuvo patikrintas servise ir nebuvo užtikrinta, kad jis techniškai tvarkingas, gali būti problemų ir turėsite daug gedimų išlaidų. Jei turite nepatogią mašiną, geriau pasinaudoti automobilių nuoma. Tuomet galėsite ir tvarkingą, ir erdvų automobilį išsinuomoti ir nesukti galvos dėl savojo. Automobilių nuoma taip pat labai geras sprendimas, nes turi visus reikiamus draudimus, o naujesni modeliai leis jums saugiau jaustis ilgos kelionės metu. Jei jūsų automobilis visus kriterijus atitinka, tuomet belieka palinkėti gero kelio, nes automobilių nuoma jums nereikalinga.

Taip pat geriausia iš anksto pasižymėti, kur važiuosite ir kokiu maršrutu. Geriau viską detaliai išsinagrinėti ir tuomet vykti numatytu keliu. Žinoma, pasiekti tikslą padeda navigacija ir net jei veda ne geriausiu keliu, vis tiek ja remtis būna lengviau nei važiuojant savarankiškai. Vienas svarbus dalykas yra tai, kad negalima nežiūrėti į kelią ir žiūrėti tik į navigacija, nes tai yra dažna avarijų priežastis. Geriausia maršrutą susirasti sustojus ir nespaudinėti nieko navigacijos ekrane vairuojant, taip pat geriau išsijungti navigacijos garsą, kad nesiblaškytumėte ir įsijungtumėte tik tuomet, kai jos prireikia.

Komentarai
Kraunama...