Gavėjo nepasiekusios siuntos: kaip elgtis kad siunta nedingtų?

0 1

Tikrai yra daug atvejų, kai siuntos dingimo neišvengsi, nes jos pasimeta kelionėje arba dėl įmonės, pašto kaltės. Tačiau yra atvejų ir greičiausiai daugelis iš jų būna tuomet, kai patys siuntėjai tinkamai nepasirūpina savo siunta. Tai reiškia, kad vėliau tenka galvoti ar įmanoma siuntos paieška, kuri ne visada vyksta ir tikrai ne visada būna pasisekusi. Geriausia tokiais atvejais užsitikrinti, kad siuntos siuntų paieška išvis nebus reikalinga – jei iš savo pusės padarysite viską teisingai, visas siuntimo procesas tikrai gali tapti kelis kartus sklandesnis, be didelių nepasisekimų. Taigi, sužinokite kokių klaidų reikia vengti, kad galėtumėte džiaugtis laiku nusiųsta siunta.  

Siuntų vis daugėja – elektroninės parduotuvės, į užsienį išvykstantys žmonės reiškia, kad paštams, kurjeriams, vežėjų įmonėms tenka vis didesnis krūvis. Žinoma, tai reiškia, kad darbą tenka atlikinėti vis sunkiau, daugiau organizuotai, jog visomis siuntomis būtų pasirūpinama atitinkamai. Tačiau daugiau siuntų reiškia ir daugiau klaidų patiems darbuotojams, o ką daryti siuntėjams, kad darbuotojams darbas būtų lengvesnis, o siuntos nepasimestų? 

Pirmiausia, visuomet siūloma labai gerai surašyti kontaktus, adresą, vardus pavardes. Teisinga informacija turi būti tiek apie siuntėją, tiek apie gavėją. Tai yra bene didžiausias kriterijus, nes dėl to siuntos pradingti gali labai paprastai, o pati siuntų paieška tikrai nėra tokia ir lengva. Kartais tokios siuntos būna ir nebe atrandamos, nes jas gauna ne tie žmonės ir tikrai ne visuomet grąžina. Taigi, tokiais atvejais siuntos paieška būna nepasisekusi.  

Kitas svarbus dalykas yra registruoti savo siuntą, ypač jei ji siunčiama į kitą šalį, nes taip sumažėja tikimybė, jog ji dings ir bus reikalinga siuntos paieška, o kitas svarbus dalykas yra tai, kad net ir dingus siuntai, registruota siunta turi didesnes galimybes būti atrasta.  

Nesvarbu kokiu būdu siunčiate savo siutinį, tačiau visada domėkitės įmone, kuriai patikėsite savo daiktus ar, tarkime, dovaną gavėjui. Šiais laikais pasitaiko ir apgavikų, todėl geriausia kliautis rekomendacijomis ir atsiliepimais. Daugiau patirties turinčios įmonės bus patikimesnės, todėl žiūrėkite kam atiduodate siuntas.  

Komentarai
Kraunama...