Į ką atsižvelgti renkantis biuro kėdes?

0 27

Biure dirbantys žmonės, galima sakyti, jame praleidžia didžiąją dalį dienos. Jeigu tektų visą laiką sėdėti ant nepatogios kėdės, greičiausiai kiekvienam darbas būtų tikra kančia. Sėdėjimas ne tik vargina, bet dažnai tai nėra sveika, todėl rekomenduojama bent porą kartų pasivaikščioti ar padirbti atsistojus. Tam, kad darbas būtų kuo produktyvesnis, o sėdėti kelias valandas nebūtų taip sunku, verta pagalvoti apie patogias kėdes, kurios pagerintų darbuotojų darbą, savijautą ir greičiausiai nuotaiką. Geros biuro kėdės užtikrina ir mažesnę tikimybę, jog skaudės nugarą ar kitas kūno dalis, todėl vien jau dėl sveikatos reikia apsvarstyti kokybiškus kėdžių variantus. Sužinokite į kokias kėdės funkcijas ir savybes reikia atkreipti dėmesį.

Kėdžių sėdynės gali skirtis – dažniausiai galima rasti kietų, minkštų ir pusiau minkštų dalių, todėl apmąstykite kuris variantas bus tinkamiausias. Žinoma, daugelis renkasi bent jau pusiau minkštas sėdynes, nes išsėdėti kelias valandas ant kieto pagrindo ne visiems atrodo patogu. Atminkite, kad sėdynė turi būti apvalaina, atitikti žmogaus sudėjimą, tuomet tikrai bus patogiau nei ant paprastos kėdės. Kėdės atlošas irgi turi atitikti anatomiją, todėl geriausia rinktis S formos atlošą, kuris prisitaiko prie žmogaus nugaros linkių. Tokios biuro kėdės ne tik patogios, bet ir sveikesnės, nes mažiau apkraunama nugara. Atlošas, geriausia, kad būtų reguliuojamas. Tokiu atveju kiekvienas galės nusireguliuoti kėdę taip, kad būtų patogu.

Aukštis itin svarbus aspektas. Kadangi kiekvieno ūgis skirtingas, nereguliuojama kėdė neleistu pritaikyti kėdės prie kūno. Tokiais atvejais nutinka taip, kad žmogus sėdi netaisyklingai, nes normaliai pasidėti kojų, kad laikysena išliktų tinkama nėra galimybės. Taigi, visuomet perkant kėdė pasiteiraukite maksimalaus aukščio, konsultuokitės kokiam ūgiui kas gali tikti, išbandykite ir tuomet pagalvokite apie savo ir darbuotojų poreikius. Biuro kėdės turi būti labai prisitaikančios, tad geriau investuoti į kokybišką, patogų ir ilgaamžį daiktą.

Medžiagų iš kurių gaminamos kėdės irgi yra įvairių – odinės, medžio apdailos, medžiaginės. Kokios bus pasirinktos priklauso nuo individualių norų ir poreikių, tad jei sunku patiems nuspręsti, galima pasitarti su kolektyvu ar konsultantu, kuris padės padaryti geriausią sprendimą.

Komentarai
Kraunama...