Industriniame stiliuje metalinės spintos – puikus akcentas

0 30

Industrinis stilius įprastai daugeliui asocijuojasi su lofto tipo gyvenamosiomis vietomis, tačiau kuo toliau tuo labiau šio stiliaus galima pastebėti ir individualiuose namuose ar net butuose. Restoranai jau kurį laiką industrinį stilių kuo puikiausiai naudoja, tad galima sakyti, jog tai gana universalus stilius, kurį galima pritaikyti net ir biure. Šis stilius tapo populiarus dėl vis didėjančio miesto šurmulio, drąsaus stiliaus – stengiamasi į namų vidų įsinešti daugiau išorinių detalių, kurie sukurtų harmoniją tarp namų vidaus ir išorės. Tai tikrai ne visų mėgstamas stilius, vyresni žmonės greičiausiai tikrai nesuprastų kaip metalinės spintos galėtų puošti jaukius namus, kaip sienas galima palikti nenudažytas ar su matomais vamzdžiais – toks stilius labiau pasirenkamas jaunų, kūrybingų ir drąsiu žmonių, kurie nori originalumo.

Tikrai labai nesunku pastebėti, kad šis stilius išsiskiria iš kitų ir laužo standartus. Jis diktuoja tai, kad gali gražiai atrodyti ir minimali lubų, sienų, grindų apdaila – grubumas, kuris paliekamas nesutvarkytas tik padaro tokį stilių išskirtini. Kai kuriems jis gali atrodyti neišbaigtas, nes matysis betonas, vamzdžiai, tačiau kai kuriems tai itin dailus interjero tipas. Jei toks stilius jums patinka, tuomet betonas, vamzdžiai, plytos neturėtų trukdyti. Tokios detalės primins apie miesto, industrinę aplinką.

Naudoti verta neapdirbtas, tvirtas, ilgaamžes ir natūralias medžiagas. Būtent šiame stiliuje natūralumas labai svarbus, todėl metalinės spintos, betoniniai stalai, medžio detalės, stiklo pertvaros yra tai, kas ir padaro tokį interjerą labai dailiu ir išskirtiniu. Nereikia galvoti, kad metalas ar betonas kuria labai šaltą įspūdį, parinktos detalės, dekoracijos, medis tikrai sušvelnins ir nei metalinės spintos nei kiti baldai neatrodys nemaloniai. Kartu viska derinant išgaunamas tobulas balansas, todėl namai būna labai jaukūs.

Dar vienas svarbus tokio stiliaus elementas yra vintažiniai baldai, daiktai ir dekoracijos. Tai leidžia paįvairinti erdvę ir praturtina ją istorinėmis, antikvarinėmis detalėmis. Su šio stiliaus baldais galima susikurti labai savitą interjerą. Tikrai galima rasti dailių laikrodžių, kurie buvo prikelti antram gyvenimui. Tinka ir neįprastos statulėlės, sofos ar kėdės, kurios bus naudojamos virtuvėje. Industrinį stilių galima derinti ir su kitais, ne tik vintažiniu.

Komentarai
Kraunama...