Interjeras: įtempiamos lubos, jų privalumai

0 40

Dailų interjerą kartais sunku susikurti patiems – tikrai ne visuomet žinoma nuo ko pradėti, kurie pasirinkimai geriausiai atrodo ar koks stilius gali tikti prie bendro įvaizdžio. Kartais interjere pamirštamos lubos, kurios daugeliui atrodo kaip visiškai neutralus dalykas, kuris interjerui neturėtų turėti jokios įtakos. Deja, lubos gali būti puikus būdas savo kambarį padaryti išraiškingesniu. Kartais nutinka ir tokie atvejai, kai lubų dažai ima atsilupinėti, atsiranda nelygumų, kurie rėžią akį ir tikrai nepagerina interjero dailumo. Kad atnaujinti lubas, reikia tikrų specialistų ir dažniausiai jie pasiūlo galimus būdus, kurie padėtų išspręsti esamas problemas. Paprastas lubų atnaujinimas gali užtrukti tikrai labai ilgai ir dažniausiai tai būna nepatogu, nes negalima būti kambaryje, reikia dengti arba išnešti baldus ir kitus daiktus. Dabar populiarus būdas sutvarkyti tokią problemą greičiau, moderniai ir paprasčiau yra įtempiamos lubos, kurios sumontuojamos gana greitai ir atrodo labai tvarkingai ir puikiai bet kokio stiliaus namuose.

Stilių kaip gali atrodyti įtempiamos lubos yra itin daug, todėl kiekvienam kambariui rasite tobuliausius variantus, kurie prisiderins prie jau esamo interjero. Šio tipo lubos gali būti visiškai matinės, jei norisi kiek įprastesnio varianto. Tvarkingai atrodančios matinės lubos neišsiskiria, ypač jei pasirenkama šviesi ir neryški spalva – tai labai tinka įprastų lubų mėgėjams, kurie nenori spalvingumo. Matines lubas pritaikyti nesunku bet kurioje patalpoje.

Galimas pasirinkimas ir satininės tekstūros lubos, kurios yra blizgesnės už matines. Jos turi ne itin ženkliai matomą atspindį, tačiau net ir toks atspindys prideda jaukumo ir suteikia aplinkai šiek tiek daugiau komforto. Nenorintiems itin blizgaus varianto tai puikus būdas papuošti kambarį, ypač jei matinis pasirinkimas atrodo per daug įprastas. Šis tipas neerzins akių ir atrodys gražiai ir jaukiai bet kuriuose namuose.

Blizgias lubas dažniausiai renkasi norintys vizualiai praplėsti kambario, namų erdvę. Atspindžiai sukuria didesnės erdvės pojūtį, taigi įtempiamų lubų tipais galima žaisti ir rinktis juos taip, kad namams ar kitai patalpai būtų į naudą. Taip pat blizgumas lengvai paslepia defektus ir niekas per tokią plėvelę nepersimato. Tai vienas dažnesnių pasirinkimų.

Komentarai
Kraunama...