Įtempiamos lubos maskuoja defektus

0 5

Būsto interjere svarbi kiekviena detalė, todėl visada norisi pasirinkti geriausius sprendimus, gražiausias ir tvirčiausias medžiagas bei pačius įdomiausias dekoracijų idėjas. Būtent interjeras pradžiugina jaukumu ir patogumu namuose, kas ir yra svarbiausia norint namuose jaustis puikiai. Geriausias interjeras juk ir būna toks, kuris patinka patiems savininkams, todėl nebūtina bandyti įsitekti į kokius nors rėmus. Svarbiausia, jog sprendimai būtų tikrai atitinkantis individualius Jūsų poreikius. Kaip bebūtų keista, tačiau interjere skiriama dėmesio daugeliui dalykų, išskyrus luboms, todėl verta žinoti, kad įprasti dailaus interjero patarimai gali būti pritaikomi ir luboms. Jos neprivalo būti nuobodžios, todėl nesunkiai galima išgauti įdomesnį kambario įvaizdį vos pagalvojus apie galimus lubų įrengimo variantus. Vienas geresnių sprendimų gali būti įtempiamų lubų montavimas, kuris vis dažniau užkariauja naujakurių interjerą.

Privalumų, kuriuos turi įtempiamos lubos yra tikrai ne vienas, tačiau visų pirma reikia susipažinti kas tai yra. Ši lubų apdailos technologija susidaro iš karkaso ir pvc plėvelės. Karkasas gali būti iš plastiko arba aliuminio, tačiau dažniau yra atliekamas įtempiamų lubų montavimas su plastiko karkasu, nes jis lengviau pritaikomas skirtingo išplanavimo kambariuose. Paprastais atvejais tinka abu variantai. Pvc plėvelė, kuri pritvirtinama prie karkaso yra ištempiama karščio pagalba, o pati plėvelės išvaizda gali būti labai įvairi. Rinktis galima įvairiausias spalvas ir net paviršius, todėl lubos niekada neatrodys nuobodžiai. Paviršius gali būti ir blizgus, ir matinis ar net satininis. Taip įtempiamų lubų montavimas yra labai greitas procesas, tad per kelias valandas galima džiaugtis dailiomis lubomis.

Puiku tai, kad tokios lubos maskuoja visus tikrų lubų defektus ir gali paslėpti net ir laidus ar kitus nepageidaujamus netobulumus. Įtempiamomis lubomis sukuriamas  tobulai lygus paviršius, todėl nereikia užsiimti lubų lyginimu ir dažymu keliais sluoksniais. Plėvelė tarnauja ilgai, todėl galėsite džiaugtis ilgalaikiais rezultatais. Taip pat didelis privalumas ir tai, kad nereikia jų kaip nors ypatingai prižiūrėti, nes šis paviršius nėra reiklus. Užtenka nuvalyti dulkes drėgna šluoste, jei atsiranda tam poreikis.

Komentarai
Kraunama...