Įtempiamos lubos: montavimas ir jo eiga

0 691

Interjeras namuose labai svarbus tiems, kurie tikisi juose jaukumo. Labai svarbu susikurti tokią aplinką, kurioje malonu būti, lengva atsipalaiduoti, o pats vaizdas džiugina ir akis. Interjerui svarbios spalvos, formos ir dar labai daug kitų dalykų, todėl nesvarbu ar tik pradedate interjerą kurti ar norima jį atnaujinti, verta sužinoti apie įtempiamas lubas. Jos yra puiki alternatyva įprastam lubų tvarkymui, kai naudojamas tinkas, lyginimas ir dažai. Nors daugelis kurį laiką į įtempiamas lubas žiūrėjo gana skeptiškai dėl kainos, dabar ši paslauga kiek pigesnė, nes atsiranda vis daugiau gamintojų, kurie tuo užsiima. Taigi, sužinokite daugiau apie šią paslaugą ir džiaukitės puikiu interjeru savo namuose.

Šio pasirinkimo privalumai gana aiškūs – įtempiamų lubų montavimas labai paprastas ir greitas, galima rinktis iš įvairių dizainų ir spalvų. Taip pat tokios lubos nepraranda formos, netrūkinėja, yra atsparios drėgmei ir nešvarumams. Įrengiant šias lubas galima paslėpti visokiausius laidus esančius ant tikrųjų lubų, taip pat pasislepia visi gaisro detektoriai ir lubų defektai. Dabar palyginus šios lubos nėra itin brangios, po montavimo nelieka jokių šiukšlių ar nešvarumų, o kai kurie plėvelių tipai gali padidinti kambario erdvę vizualiai. Tad pliusų tikrai yra daug, svarbiausia žinoti kokį dizainą pasirinkti savo namams.

Įtempiamų lubų etapai taip pat labai paprasti. Pirmiausia vyksta paruošiamieji darbai, kurie tikrai neužtrunka, nes nieko sunkaus daryti nereikia. Iš pačių namų savininkų pusės reikia išsinešti iš kambario tik tai, ką nemaloniai gali paveikti karštis. Visa kita gali likti kambaryje, nes darbams netrukdys. Specialistai pradžioje išmatuoja visą patalpą, kurioje turės būti įrengtos lubos. Tuomet sudedamas profilis, ant kurio vėliau dedama plėvelė. Labai rekomenduojama, kad įtempiamų lubų montavimas nevyktų tą pačią dieną, kaip sienų tapetavimas, nes tapetai nuo karščio, kuris reikalingas pvc plėvelei gali atsiklijuoti. Taigi, po tapetavimo turi būti praėjusios bent kelios dienos, tuomet mažesnė tikimybė, kad tapetų klijai perdžius. Kai uždedama plėvelė, patalpą tenka šildyti iki 70 laipsnių, kad ji taptų tąsi, tuomet ji lengviau pritvirtinama. Taigi, įtempiamų lubų montavimas ilgai neužtrunka ir džiugina puikiais rezultatais.

Komentarai
Kraunama...