Jeigu nežinote, kokį tentą terasai rinktis, padės specialistai

0 14

Jeigu savo name turite terasą, ko gero, tikrai nesigailite ją įsirengę. Terasa yra puiki vieta, kurioje galite ryte pasimėgauti gaiviu oru ir skania kava, galbūt net papietauti, o vakare mėgautis jaukumu ir stebėti besileidžiančią saulę. Visgi, jeigu terasa yra atvira, kai kuriais sezonais gali tekti susidurti su kai kuriais nemalonumais. Rudenį gali tekti vargti šluojant iš terasos nukritusius lapus, žiemą gali varginti nuolatos sniego pripustyta terasa, o pavasarį dažnai pasirodantis lietus nuolat sušlapindamas terasą gali paskatinti jos puvimą. Viso to išvengti gali padėti vienas elementas – tentai terasoms.

Tentai terasoms yra vienas papraščiausių sprendimų, norint ją apsaugoti nuo jau paminėtų išorinių veiksnių. Tentai yra ne tik praktiški ir efektyviai saugo terasą, bet jie taip pat puikiai ją puošią. Kokybiški tentai sukurs elegantišką terasos įvaizdį ir netgi suteiks modernumo dvelksmą. Kai kurie tentai yra pigesni už stiklą, tad tai dar yra puikus būdas sutaupyti. Taip pat, lyginant su įstiklintomis terasomis, tentai reikalauja mažiau priežiūros, tad palaikyti švarą terasoje bus daug lengviau ir užtruks mažiau laiko. Tentai efektyviai apsaugos nuo vėjo, tiesioginių saulės spindulių, kritulių ir sniego. Taip ilgiau išlaikysite terasą lyg naują.

Vienas iš pagrindinių tentų privalumų – prieš naudojimą jų nereikia išlankstyti, o panaudojus sulankstyti. Taip pat tentai terasoms yra universalūs, lengvai pritaikomi prie įvairiausių konkstrukcijų terasų. Pastarieji lyg susilieja su pastato fasadu, tad vientisas ir estetiškas vaizdas – užtikrintas.

Tentai gali būti gaminami tiek skaidrūs, tiek su pasirinkta spalva. Galimi įvairūs sprendimai – norintiems privatumo, galima rinktis nepermatomus tentus, ir, pvz. tente įmontuoti bent vieną skaidrų langelį. Taip pat galima įmontuoti ir užtrauktukus, kurie leis lengvai patekti į kiemą iš terasos.

Jei nesate tikri, kokį sprendimą rinktis arba kyla papildomų klausimų – specialistai iš https://e-tentai.lt/ maloniai pakonsultuos ir padės išsirinkti geriausią variantą.

Komentarai
Kraunama...