Ką daryti, kad siunta nepasimestų?

0 13

Dabar siuntų per įvairiausias siuntų tarnybas, paštą, kurjerius keliauja labai daug. Tokiu būdu komunikuojama su artimaisiais užsienyje – jiems siunčiami reikalingi daiktai, maisto produktai, drabužiai ir panašūs dalykai. Taip pat šitaip ir užsienyje esantys artimieji atsiunčia lauktuvių, atviruką, persiunčia dovanas per šventes. Negana to, siuntos labai suaktyvėjo ir dėl to, kad vis daugiau žmonių supranta apie internetinių parduotuvių naudą. Apsiperkant internetu, nusipirkti daiktai atsiunčiami būtent kurjeriais, paštu ar naudojantis kitomis įmonėmis. Dabar galima pastebėti net ir tokių dalykų kaip paštomatai, į kuriuos patogiai pristatomos siuntos, o prireikus įmanoma ir siuntų paieška, nes suteikiamas unikalus numeris, su kuriuo internete galima matyti kur yra siunta. Žinoma, kuo daugiau siuntų siunčiama, tuo dažniau siuntos gali pasimesti, pradingti, todėl visuomet verta iš anksto apsisaugoti, kad taip nenutiktų.

Kad siuntos nedingtų, visuomet siūloma jas siųsti per patikimas įmones, o jeigu yra įmanoma, labai patartina jas siųsti užregistravus. Tai įmanoma ne visose įmonėse, tačiau kai kurios jau teikia tokią paslaugą. Taip pat ji gana populiari pašte, tuomet pradingus kokiam nors siuntiniui yra įmanoma siuntų paieška, nes galima matyti kokioje vietoje paskutinėje vietoje ji buvo. Neregistruotos siuntos ne tik dingsta dažniau, bet taip pat ne visuomet gali būti randamos, todėl dėl savo saugumo geriau išleisti šiek tiek papildomų pinigų.

Taip pat verta nepamiršti, kad labai dažnai dingimo atvejų pasitaiko tuomet, kai pats siuntėjas neteisingai parašo adresatą – tuomet siunta gali nukeliauti ne ten, kur turėtų arba išvis nenukeliauja niekur, o kartais gali ir tiesiog grįžti. Taigi, svarbu prieš išsiunčiant tinkamai viskuo pasirūpinti. Jei siunta pradingo, tuomet reikia kreiptis į įmonę, per kurią siuntėte siuntą. Užpildžius formą, pradedama siuntų paieška, o jeigu jos rasti nepavyksti, tuomet atlyginama žala, tačiau dažniausiai tai įvyksta tik tuo atveju, jei siunta registruota.

Siunčiant į užsienį, pasimesti siuntai dar lengviau, nes reikia įveikti tūkstančius kilometrų. Taip atsiranda daugiau galimybių siuntai kur nors užkristi, likti nepastebėtai ar būti padėtai netinkamoje vietoje. Žinoma, per šventes padaugėjus siuntų kiekiui, registruoti pašto siuntą tiesiog būtina, nes pasiklydimo atvejų žymiai padaugėja.

Komentarai
Kraunama...