Kaip išsirinkti rankinę pagal savo figūros tipą?

0 5

Greičiausiai prireikus naujos rankinės norisi išsirinkti pačią gražiausią, visur priderinamą ir dailiai atrodančia. Žinoma, be grožio ir stiliaus dažnai vertinti dar prireikia funkcionalumą bei patogumą, kurie irgi yra svarbūs tam, jog rankinėje tilptų visi reikiami daiktai. Dažnai norisi juos ir tvarkingai susidėti, kad viskas būtų randama nesunkiai. Taigi, tobulos rankinės paieškos su tiek kriterijų tikrai gali užtrukti. Deja, dažnai pamirštama derinti rankinę ne tik prie batų spalvos ar aprangos, bet ir figūros. Būtent ji nusako kas jums labiausiai tiks, neužgoš, neiškels trūkumų. Pabrėžti privalumus galima tikrai ne vien rūbais, daug įtakos turi įvairūs aksesuarai, įskaitant ir rankines.

Spalvos be abejonės yra labai svarbios, juk nesinori išsirinkti to, kas visiškai netiks prie rūbų, atrodys keistai. Dažniausiai nusipirkus rankinę nepuolama bėgti pirkti naujų rūbų, nes rankinė turi atitikti jau turimą stilių, nebent jūsų planas jį visiškai pakeisti. Taigi, spalvas rinkitės pagal save, o rankinės dizainą ir dydį palikite spręsti jūsų figūrai. Jei nežinote kas jums tinka, galima rasti dizainerių ir specialistų patarimų, kurie padės galutinai apsispręsti. Nepamiršti reikėtų ir rankinių tvarumo, ilgalaikiškumo – jei norite ilgiau tarnaujančio varianto jus pradžiugins odinės rankinės.

Visiems figūroms tinka tik tokie variantai kaip plokščios, standžios delninės. Jos visiškai negadina ir neiškraipo esamo silueto, todėl gali tikti visoms moterims. Šis variantas yra labai nedidelis ir jeigu nėra apkrautas per puošniais blizgučiais, plunksnomis ir panašiomis detalėmis, galima džiaugtis puikiu universaliai nešiojamu daiktu.

Kiek kitaip reikėtų į rankines žiūrėti itin smulkioms, apvalioms arba aukštoms moterims. Šie išskirtinumai tikrai prideda daugiau kriterijų renkantis tobulą rankinę. Puiku tai, jog jei pasirenkamos odinės rankinės dar ilgai nereikės galvoti apie kito varianto pirkimą. Smulkioms moterims itin didelės rankinės, krepšiai gali netikti, nes varžysis su kūnu. Blizgesys, dideli aksesuarai patrauks visą dėmesį, todėl geriau pasirinkti kiek paprastesnius variantus. Apvalioms moterims kaip tik tinka puošnios, didelės odinės rankinės, kurios, geriausia, jei yra nešiojamos ant rankos, sulenktos per alkūnę. Aukštaūgėms reikėtų rinktis rankines per petį, nevengti išskirtinių dizainų, rinktis pailgesnes formas.

Komentarai
Kraunama...