Kaip nauju telefonu džiaugtis ilgiau ir jo nesugadinti?

0 8

Visuomet perkant telefoną galvojama, kad tai puiki investicija, kuri tarnaus dar ilgą laiką, tačiau kad ir kaip bebūtų keista, kartais nauji telefonai nelaiko taip ilgai ir netarnauja taip nepriekaištingai. Ir nors kai kuriais atvejais tikrai galima kaltinti prastus telefonų modelius, galbūt, ne itin kokybiškus produktus gaminančius gamintojus, tačiau yra atvejų, kai dėl prasto telefono veikimo kaltas pats žmogus. Kai kurie nesupranta kam reikalingi telefonų apsauginiai stiklai, kai kurie per dažnai prijungia ir atjungia telefoną nuo pakrovėjo, o dar treti net nežinodami kenkia baterijos veikimui. Taigi, kokia dalykai gali padėti pratęsti telefono tarnavimą?

Pirmiausia, tai labai svarbi tinkama apsauga. Greičiausiai todėl visuomet perkant naują telefoną iškart siūlomi apsauginiai priedai. Telefonų dėklai tikrai nėra tik dėl vaizdo skirtas žaisliukas, nes jie taip pat atlieka apsauginę funkciją. Žinoma, norint tinkamai veikiančio daikto, reikia nepamiršti žiūrėti kokybę, nes ji labai svarbi. Kai kurie dėklai gali būti gražūs, bet visiškai nepadėti telefono tarnavimo laikui, o kartais grožis gali būti suderintas ir su apsauga. Taigi, telefonų dėklai – būtina. Kita apsauginė detalę yra telefonų apsauginiai stiklai, tačiau daugelis tai supranta ir visuomet saugo savo originalų ekraną būtent šia technologija. Verta nepamiršti, jog stiklas gali būti naudingas ir kamerai, nes ji irgi gali greitai susibraižyti elgiantis neatsargiai.

Jeigu pastebite, jog dažnai turite problemų su telefono garsiakalbiu bei mikrofonu, daugelis specialistų sako, kad tai gali būti dėl to, jog telefonas nešiojamas kišenėje arba rankinėje kartu su raktais. Nors telefonų apsauginiai stiklai bei telefonų dėklai gali apsaugoti telefoną nuo įbrėžimų, kuriuos raktai gali sukelti, tačiau jie nesaugo nuo metalo dulkių, kurios nuo raktų pereina iki mikrofone ir garsiakalbyje esančių magnetų. Taigi, per tam tikrą laiką galima susidurti su labai prastu garsu ir, žinoma, nesusikalbėjimu pokalbio metu. Telefonams reikėtų skirti atskirą kišenę, kuri taip pat būtų uždara ir apsaugota nuo telefono iškritimo. Su kišenėmis bėda ta, kad telefonai kartais nejučiomis iš jų iškrenta arba yra išstumiami bandant pasiimti raktus ar kitus daiktus, esančius toje pačioje kišenėje. Atskira vieta telefonui gali pagelbėti dėl daugelio priežasčių.

Komentarai
Kraunama...