Keisčiausi faktai apie Tailandą

0 41

Buvusieji Tailande puikiai supranta, kad tai nėra eilinė šalis ir kai kurie dalykai joje tikrai gali maloniai nustebinti. Egzotika, draugiški gyventojai ir dailūs paplūdimiai Tailande nėra vieninteliai privalumai. Galvojantiems aplankyti šią šalį, kelionė į Tailandą neturėtų būti nuobodi, kadangi joje tikrai yra ko pamatyti ir ką sužinoti. Kai kuriuos faktus galima sužinoti ir nenuvykus į Tailandą – jie priverčia tik dar labiau susidomėti šia egzotiška kryptimi.

Niekam nėra paslaptis, kad Tailande labiausiai paplitęs tikėjimas yra budizmas, todėl beveik visi šalies gyventojai yra budistai. Žinoma, pietų Tailandas yra labiau musulmoniškas, tad apie 5 procentai Tailando gyventojų yra musulmonų tikėjimo išpažintojai. Like 95 procentai yra budistai. Dėl šios priežasties šioje šalyje gausu šventyklų ir Budos statulų, kurios stebina kiekvieną turistą. Norint apsilankyti šventyklose reikia nepamiršti visuomet pasidomėti ar į jas įleidžiamos ir moterys, nes tikrai yra ir tokių, kur moterims įeiti yra draudžiama. Einant į šventyklas visuomet reikia prisidengti alkūnes ir, žinoma, kelius. Taip pat atkreipti dėmesį vertėtų ir į tai, kad įeinant į kai kuriuos objektus, reikia nepamiršti pažiūrėti ar kiti žmonės nevaikšto nusiavę batus, kartais prie durų būna ir ženklas, nurodantis tą padaryti, taigi, kad nepasijustumėte nepatogiai, reikia apsižiūrėti. Kelionė į Tailandą atneša tikrai naujų patirčių, todėl nepamirškite stebėti ir bandyti pritapti, kol atostogausite.

Šiek tiek keistesni faktai stebina daugelį. Pavyzdžiui, turistai pastebėjo, kad kartais Tailando taksistai mėgsta pameluoti ir pasakyti, kad vietos į kurias nori nuvažiuoti keleiviai nedirba ir nuveža juos į kitą vietą, kur atvežęs naujų žmonių, taksistas gauna papildomų pinigų. Taigi, tokiais atvejais nereikėtų būti labai patikliems, nes kelionė į Tailandą gali prabėgti taip ir nenuvykus ten, kur labai norėjote. Dar vienas įdomus faktas yra tai, kad ne visada pati gražiausia ir stilingiausia moteris, kurią matote, iš tiesų yra moteris. Tailande populiaru persirenginėti moterimis ir jame galima sutikti daug translyčių – daugelis teigia, kad labai verta nueiti bent į vieną kabareto šou.

Komentarai
Kraunama...