Klaidos renkantis sofą miegui

0 77

Neturint erdvaus būsto, į pagalbą kartais tenka pasitelkti miegamąją sofą, kuri sutaupo vietos ir gali atlikti dvi funkcijas. Svetainės baldai be sofos sunkiai sudaro harmoniją, todėl ji yra būtina, tačiau paskutiniuoju metu sofa virsta daug didesne reikiamybę, nes ja pakeičiamos įprastos miegamosios lovos vietos taupymo sumetimais. Kai kurie atsisako miegamųjų ir madingai bei moderniai įsirengia namus naudodami miegamąją sofą, kurie dienomis lengva suskleisti ir ji būna naudojama kaip įprasti svetainės baldai.

Dažnai specialistai nepritaria miegui ant sofos, nes tai tikrai nėra patogu ir kenkia sveikatai bei stuburui, jei nenaudojami jokie papildomi čiužiniai. Sofos vis labiau populiarėja ir jos yra suvokiamos nebe kaip svetainės baldai, bet kaip galimi miegamojo baldai. Sofa išlieka labai patogus variantas televizijos žiūrėjimui ar žaidimams su vaikais. Žinoma, kartą permiegoti ant sofos nieko baisaus, bet dažnai joje miegant gali greitai pasireikšti nugaros ir raumenų skausmai.

Didelė klaida yra naudojant sofą miegojimui nenaudoti papildomo čiužinio, kuris yra būtinas, ypač, kai sofa nėra pritaikyta miegojimui. Čiužinio kokybė taip pat turi būti labai gera, nes miegas žmogui yra gyvybiškai svarbus. Svetainės baldai niekuomet nebus tokie svarbūs kaip miegamojo, todėl ką dedate į miegamąjį reikia vertinti labai kritiškai. Nekokybiški baldai labai greitai pasimato jūsų fizinėje būklėje.

Sofą miegui reikia rinktis su labai geru mechanizmu, kuris nesulūš pirmą kartą jos išskleidus miegojimui. Kasdien sofą dėliojant, jei ji nekokybiška, ji gali labai greitai sulūžti. Patvarumas ir patogumas yra patys svarbiausi kriterijai, kuriais reikia remtis perkant tokius baldus, nes kitaip gailėsitės padaryta klaida. Čiužinys yra antroje vietoje pagal svarbumą, jei sofa ir be jo yra patogi. Na ir svarbus, bet ne svarbiausias dalykas yra išvaizdą ir sofos pritaikymas savo būste. Jei ji labai nesiderins prie aplinkos, greitai nusibos, todėl norint, kad būtų malonu savo namuose, geriau viską suderinti su jau esamais baldais, sienų spalvomis ir kitomis detalėmis bei akcentais. Juk nesinori, kad būstas atrodytų neskoningai.

Komentarai
Kraunama...