Kodėl kartais nebūtina keliauti į užsienį?

0 27

Daugelis keliones įvardina kaip išvykimą į užsienio šalis, tačiau kuo puikiausiai pakeliauti galima ir po Lietuvą, kurioje apstu vietų, kurias tikrai verta pamatyti, apvaikščioti ir pajausti. Gimtinė tikrai pasiūlyti turi daug ko, todėl ji turėtų traukti ne tik turistus, bet ir pačius gyventojus. Kiekvienais metais vis labiau atsinaujinanti šalis siūlo atrestauruotus muziejus, dailius dvarus, tvarkingus parkus, naujus apžvalgos bokštus ir, žinoma, nuostabią gamtą. Jei dar neteko pamatyti visų Lietuvos siūlomų lankytinų vietų, yra kalnas priežasčių, kurios gali įtikinti leistis į puikias ekskursijas Lietuvoje ar bent jau įsėsti į automobilį ir apkeliauti kelias vietas, kurios tikrai paliks įspūdžių visai šeimai. Taigi, kodėl kartais kelionės Lietuvoje gali būti geriau nei išvykimas į užsienį?

Suplanuoti kelionę Lietuvoje gali būti kur kas paprasčiau nei skrendant ar kitaip vykstant svetur. Visgi netoliese esančios lankytinos vietos daug lengviau pasiekiamos, o ir namai visuomet bus netoliese, todėl daug mažesnė stresą keliančių situacijų galimybė. Negana to, savaitgalio kelionės po Lietuvą pasižymi ir tuo, kad joms nereikia daug pasiruošimo. Nereikia krautis pilnų lagaminų, labai ilgai galvoti apie nakvynę, maršrutus ir ar visi reikalingi daiktai jau sudėti. Galima atsipalaiduoti, nes vienaip ar kitaip Lietuva yra labiau pažįstama šalis, su ta pačia kalba, kainomis, kelių žymėjimais, tad viskas eisis kur kas sklandžiau ir paprasčiau. Galimos ir pažintinės kelionės Lietuvoje, kurias rengia kelionių agentūros. Žinoma, tokias galima susiorganizuoti ir patiems, tačiau turėti gidą visuomet labai smagu, nes jis pasidalina visais įdomiais faktais bei istorijomis.

Tarp puikių priežasčių puikuojasi ir nedidelės kainos, kadangi išvykti svetur įprastai būna kur kas brangiau – reikia mokėti už lėktuvo bilietus, apgyvendinimą, dažnai brangesnį maistą, lankytinų vietų apžiūrą. Nors apgyvendinimas kainuoja ir Lietuvoje, tačiau dažnai pigiau, o ir skristi niekur nereikia. Savaitgalio kelionės po Lietuvą gali kainuoti net labai mažai, priklausomai nuo to kokios lankytinos vietos pasirenkamos ir koks kelionės tipas tai yra. Taip pat visada pavyks susikalbėti savo gimtąja kalba su kiekvienu žmogumi, o papuolus į bėdą visuomet žinosite kur kreiptis, galėsite lengvai paprašyti pagalbos artimųjų. Taigi, iš esmės kelionės Lietuvoje kelia mažiau streso ir puikiai tinka trumpiems pabėgimams nuo rutinos.

Komentarai
Kraunama...