Kodėl verta apsilankyti Turkijoje?

0 12

Kelionės į Turkiją labai populiarios dėl puikaus oro ir šalies grožio. Čia visuomet šviečia saulė, todėl bet kuriuos sezonu galima sutikti poilsio išsiilgusių keliautojų. Žmonės Turkijoje labai svetingi, todėl apsilankymas šalyje tikrai bus malonus, o ir veiklos tikrai nepritruks, tad atostogauti čia patiks ne tik ištroškusiems poilsio, bet ir mėgstantiems papramogauti. Lėktuvo bilietai į Turkiją nebūna brangūs, perkant iš anksto arba ne sezono metu galima labai sutaupyti, todėl visuomet reikia dairytis pasiūlymų keliauti.

Sporto mėgėjai čia ras puikius golfo laukus, o adrenalino norintiems puikiai tiks raftingas. Nenorintys prabūti visą dieną prie baseino prabangiame viešbutyje, galima nuolat pasirinkti skirtingas ekskursijas, kurių tikrai nemažai. Kultūrinis palikimas šioje šalyje tikrai įdomus, tad daugelis lieka nustebęs puikiomis ekskursijomis, vaizdais ir istorija. Kelionės į Turkiją malonios dėl draugiškai turistus sutinkančių vietinių, kurie tikrai padaro dideles nuolaidas parduotuvėse, turgeliuose ir visuomet maloniai pašnekina.

Viešbučių kokybė Turkijoje labai puiki, daugelis ne per daug brangių viešbučių yra labai prabangūs ir švarūs. Kiekviename viešbutyje dažniausiai veikia ir kokybiškas restoranas, todėl turkiško maisto paragauti nebus problema. Kai kuriems kelionės į Turkiją yra nepaprastai malonios vien dėl jų tradicinio maisto, kuris patinka visiems mėgstantiems ryškius skonius.

Vienas populiariausių Turkijos kurortų yra Antalija, kur daugelis vyksta dėl gero viešbučių pasirinkimo ir labai gražios pakrantės. Tai bene populiariausias kurortas, o orai čia puikūs kiaurus metus, todėl galima bet kuriuo sezonu save pradžiuginti saulės spinduliais. Čia labiausiai mėgsta atostogauti didmiesčio mėgėjai, kuriems reikia daugiau šurmulio ir pramogų. Kultūriniai renginiai, kavinių gausa, prekybos centrai, modernūs klubai sutinkami būtent Antalijoje.

Alanija garsėja bananų ir citrinmedžių sodais. Šiame regione puikūs paplūdimiai, didingos kalnų pilys, senamiesčio gatvės, įvairiausios parduotuvės. Alanija išsiskiria dideliu nebrangių viešbučių pasirinkimu, kas dažnai labai patinka mėgstantiems keliauti pigiau. Tai taip pat kurortas, kuris labiau skirtas mėgstantiems šurmulį ir greitesnį gyvenimo tempą. Norintiems ramybės, rekomenduojama vykti į Beleko kurortą, kuris nustebins puikia architektūra, prabangiais viešbučiais bei smulkaus žvyro paplūdimiais.

Komentarai
Kraunama...