Kodėl verta leistis į pažintinę kelionę?

0 44

Kelionių gali būti įvairių – vieni planuojasi jas patys, kiti leidžiasi į poilsines keliones per kelionių organizatorius, o dar kai kurie puikiausiai jaučiasi pažintinėse kelionėse. Deja, daugelis vis dar galvoja, jog šios kelionės labai nepatogios ir nesmagios, nes reikia derintis prie grupės, anksti keltis, būti nepatogiame autobuse bei prastuose viešbučiuose. Šiais laikais šios kelionės tikrai pasikeitusios ir smarkiai patobulėjusios. Autobusai tikrai kelis kartus patogesni ir kuo toliau tuo patogiau tampa su jais keliauti – daugėja vietos, sėdynės minkštesnės bei atsiranda galimybių juose patogiai nusnausti. Dabar jose randamas ir internetas bei elektra, dėl kurios galima naudotis kompiuteriu ir telefonu neribotai. Taip pat ne visose kelionėse reikia anksti keltis ar labai skubėti norint spėti pamatyti viską, kas yra programoje. 

Keliaujant su šeima ar draugų kompanija, pažintinės kelionės tampa dar smagesnės, nes galima nevaržomai bendrauti, užsiimti bendra veikla – žaisti žaidimus, džiaugtis gražiais vaizdais, gamta bei dalintis įspūdžiais, kurie aplanko kelionėse. Planuojantis tokią pačią kelionę visuomet tenka vienam iš kompanijos vairuoti, todėl nepavyksta pilnai pasidžiaugti kelionės teikiamais malonumais. Kelionės autobusu puikus būdas patiems atsipalaiduoti ir pasinerti tik į teikiamus malonumus. 

Svetimoje šalyje gali būti ir  skirtingų religinių įsitikinimų. Visiški kultūros skirtumai gali būti labai nejaukūs, o kelionės vadovas visuomet mielai papasakos apie šalį, ko joje nereikėtų daryti. Ne visuomet patiems pavyksta viskuo pasidomėti, tačiau kelionės vadovai apie šalį, kurioje veda ekskursijas žino viską, tad tai labai palengvina kelionę. Nemokantiems anglų kalbos keliauti irgi gali būti sunku, nes ne visose šalyse galima be jos susikalbėti. Žinoma, būna šalių, kuriose net ir anglų kalba nėra labai žinoma – taip kelionė apsunkinama. Pažintinės kelionės su vadovu suteikia galimybę neturėti jokių baimių ar nejaukių momentų dėl kalbos nemokėjimo, nes visuomet šalia turėsite vadovo pagalbą. Tokios kelionės būna grupinės, tad didelė tikimybė, kad ir pačioje grupėje bus žmonių mokančių susikalbėti svetimoje šalyje. Kelionių organizatoriai teigia, jog dažnai keliautojai netgi susibendrauja tarpusavyje ir bendrauja net ir po kelionės. 

Komentarai
Kraunama...