Kokio tipo užsegimai populiaresni jaunatviško stiliaus tarpe?

0 32

Šiomis dienomis, esant tokiam plačiam pasirinkimui, papraščiausiai ieškant auksinių auskarų galima labai lengvai pasimesti šioje įvairovėje. Auksiniai auskarai – nepigus dalykas, todėl rinktis derėtų atsakingai, o visą ieškojimo procesą palengvina tai, jei jau esate apsvarstę pasiūlymus ir žinote, ko ieškote.

Klasikinio stiliaus auksiniams papuošalams priskirtini perlais ar brangakmeniais inkrustuoti auskarai. Klasikiniai auskarai pasižymi subtilumu ir elegancija, todėl įprastai jie nėra dideli, neperkrauti smulkiomis detalėmis. Taip pat, galima rinktis auskarus su pusbrangiais akmenimis, pavyzdžiui, cirkoniu ar citrinu, tačiau reikia atkreipti dėmesį, kad aukso neužgožtų šių akmenėlių akučių gausa. Vis didesnio populiarumo sulaukia minimalistinio stiliaus auskarai be akučių, atskleidžiantys tikrąjį aukso spindesį.

Renkantis auskarus, svarbu atkreipti dėmėsį ir į jų užsegimą. Visų pirma, jis turi būti patogus ir tvirtas, pritaikytas prie auskaro svorio ir stilistikos. Auskaro užsegimas taip pat gali būti ir dekoratyvi detalė, įsilieti į bendrą auskaro konstrukciją, tačiau neturėtų išsiskirti ir atitraukti dėmesio nuo pagrindinių akcentų. Kokie yra pagrindiniai užsegimų tipai?

Arti ausies užsegami auskatai

Jiems naudojamas pagaliuko tipo užsegimas, kuris veriamas į ausį ir užsegamas fiksatoriumi kitoje ausies pusėje. Paprastai toks užsegimas naudojamas mažiems auskarams, neturintiems didelio svorio, kurio tempimo fiksatorius neatlaikytų.

Per ausį veriami neužsegami auskarai

Šio tipo užsegimas dažnai derinamas su didesniais, masyvesniais, kabančiais auskarais. Jis gali atlaikyti didesnį papuošalo svorį neišslysdamas iš ausies. Tokio tipo užsegimai populiaresni jaunatviško stiliaus ar nešioti vasarą skirtuose auskaruose.

Per ausį veriami užsegami auskarai

Tai dažniausiai naudojamas užsegimas didesniems ar kabantiems auskarams. Galimos įvairios šio užsegimo variacijos: įvairių formų tvirtinimas, skirtingi užsegimo mechanizmai. Renkantis auskarus reikia atkreipti dėmesį, ar jų užsegimas veikia sklandžiai, yra tiesus. Ilgiausiai tarnaus tvirtas užsegimas, dažnai turinti mažą spyruoklę, kuri užtikrina, kad auskaras neatisegs.

Klipsai

Šio tipo auskarų užsegimas skirtas nepravertoms ausims ir segant iš abiejų pusių suspaudžia ausies spenelį. Klipsams skirtu užsegimai gali būti įvairių formų ir dydžių, tačiau juos dėvint reikia elgtis gana atsargiai – jei auskarai yra didesnio svorio, neatsargus ar staigus galvos judesys gali priversti juos nukristi.

Jeigu neapsisprendžiate, kokių auskarų norite – kviečiame pasižvalgyti į www.modernijuvelyrika.lt. Čia galėsite pasisemti įkvėpimo, o galbūt ir atrasite savo svajonių papuošalą!

Komentarai
Kraunama...