Krioterapija – dar ne visiems girdėtas senėjimo stabdymo metodas

0 31

Apie tai, jog oda po truputį sensta signalizuoja atsirandančios raukšlelės. Oda taip pat dažnai suglemba, nelieka stangrumo bei elastingumo, kuris džiugindavo anksčiau. Senėjimo procesas vieniems gali būti visiškai nebaisus, tačiau daugelis moterų dažnai nori dailia oda pasidžiaugti kur kas ilgiau. Žinoma, visuomet odos patempimai gali būti atliekami plastinės operacijos metu, tačiau daugelis supranta, jog tam reikia pasiryžti, o ir pooperacinis laikotarpis turi būti paskiriamas tam, kad viskas dailiai sugytų. Taigi, tokios operacijos reikalauja ir laiko. Norint spręsti senėjimo problemą, galima pasitelkti į pagalbą visai kitokius metodus – šiais laikais yra modernių sprendimo būdų, leidžiančių pristabdyti senėjimo procesą, kurie nėra invaziniai, todėl nereikia jokio gijimo laikotarpio po procedūros. Krioterapijos aparatai jau kurį laiką džiugina savo nauda, todėl nenorintiems gultis ant operacinės stalo, verta apsilankyti kabinete, kuriame bus atliekama krioterapija.

Tai fizioterapinis odos senėjimo procesų pristabdymas, kuris užtikrina, jog procedūros metu veikliųjų medžiagų įsiskverbimas bus geresnis, nes jos metu naudojamas šaltis. Krioterapijos aparatai gali skleisti šaltį, kuris siekia iki -18 laipsnių. Kadangi visas temperatūros kritimas būna itin greitas ir sklandus, oda nejaučia didelio diskomforto. Jau po pirmos procedūros galima pastebėti rezultatus, todėl daugelis lieka motyvuoti sugrįžti, kad būtų pasiekti geriausi įmanomi rezultatai, kuo ilgesniam laikui. Itin puikiai šis aparatas tinka net ir pavargusiai odai, nes ji labai greitai tampa žvalesnė, jaunatviškesnė. Procedūros metu atgaunamas tonusas, stangrumas, o oda pripildoma jai reikalinga drėgme.

Krioterapijos aparatai sprendžia daugelį estetinių problemų, todėl net ir tais atvejais, kai odai trūksta putlumo arba yra paveikta pigmentacijos – tokia šalčio terapija tikrai gali padėti. Veikiami ir odos nelygumai, patamsėjimai, odos porėtumas, todėl tikrai galima tikėtis visapusiškai džiuginančių rezultatų. Tai reiškia, kad po procedūrų įmanoma pastebėti ir bendrai pagerėjusią odos paviršiaus išvaizdą. Krioterapija neturi sezoniškumo, todėl atliekama visus metus. Apie tai, kad ši procedūra yra visiškai saugi praneša ir jos taikymo galimybė net ir nėštumo ar žindymo metu. Daugelis fizioterapinių procedūrų šiuo metu būna draudžiamos.

Komentarai
Kraunama...