Krūtų didinimas implantais sprendžia nepasitenkinimą savimi

0 18

Savo krūtų dydžiu ar forma nepatenkintų moterų tikrai yra daug. Dėl šios priežasties galima mažiau savimi pasitikėti, vengti atviresnių rūbų. Laikui bėgant tai tampa kompleksu, kuris gali pabloginti ir gyvenimo kokybę. Kai kurių kompleksų atsikratyti lengvai nepavyksta, todėl prireikia kreiptis į plastikos chirurgus. Krūtų didinimas implantais dažnai padeda išspręsti moterų nepasitikėjimo savimi priežastis ir džiugina puikiais rezultatais. Dabar dažnai pasirenkami daug natūralesni variantai, dėl kurių kartais sunku suprasti ar operacija tikrai buvo atlikta. Per ilgą laiką atsirado ir daugiau tolerancijos tokioms operacijoms, todėl vis daugiau moterų ryžtasi pakelti pasitikėjimo savimi lygį.

Priežastys dėl kurių atliekamas krūtų didinimas implantais gali būti įvairiausių ir dažniausiai priklauso nuo to kiek moteriai yra metų. Jaunos moterys iki 30-ies metų, dažnai krūtų didinimą pasirenka dėl noro suvienodinti krūtis. Natūraliai jos šiek tiek skiriasi, o pas kai kurias asimetrija būna labiau matoma nei pas kitas moteris. Taip pat pasitaiko atvejų, kai viena ar abi krūtys neišsivysto, todėl moterys ryžtasi jas turėti atlikus plastinę operaciją. Žinoma, pasitaiko ir tų atvejų, kai operacija pasirenkama dėl noro patikti sau, jei maža krūtinė netenkina.

Vyresnės moterys, kurių amžius svyruoja nuo 30 iki 40 metų, dažniausiai operacijai ryžtasi po gimdymo, maitinimo, kai krūtys yra praradusios savo formą, sumažėjusios ar net nukarusios. Kad susigražinti dailią krūtinę, tenka rinktis krūtų pakėlimą, o dažnais atvejais atliekamas ir krūtų didinimas implantais. Taip ir vėl galima džiaugtis anksčiau turėtomis linijomis.

Vyresnės nei 40 metų moterys tokią operaciją pasirenka tikrai retai, tačiau kartais pasitaiko ir tokių pacienčių. Dažniausiai priežastis būna labai paprasta – senstant oda praranda elastingumą, todėl krūtys nebeatrodo taip dailiai. Tai paskatina moteris ieškoti veiksmingo būdo ir vėl atrodyti kaip anksčiau.

Kartais krūtų didinimas implantais yra atliekamas kartu su pilvo plastika. Tokia kompleksinė operacija dažniausiai yra pasirenkama pagimdžiusių moterų, kurioms norisi atsikratyti ant pilvo pasilikusios perteklinės odos ir atstatyti buvusias krūtų formas. Toks plastinių operacijų pasirinkimas angliškai yra vadinamas „Mommy makeover“.

Komentarai
Kraunama...