Kur keliauti skirtingais sezonais?

0 24

Dažnai kelionės labai priklauso ir nuo sezono, kuriuo norima keliauti. Temperatūra skirtingais metų laikais dažnai būna skirtinga, todėl reikia apgalvoti ar toks oras bus tinkamas atostogoms. Kelionių agentūros dažnai pateikia visus geriausius variantus pagal esamą sezoną, todėl verta pasidomėti kokios kryptys yra geriausios keliavimui. Pigios poilsinės kelionės dažnai pasitaiko tuomet, kai keliaujama ne labiausiai užimtu sezonu. Sužinokite kada kur keliauti apsimoka labiausiai.

Ankstyvo pavasario metu, žmonės dažnai po šaltojo sezono būna pasiilgę saulės, o ir iki vasaros dar būna nemažai laiko, tad galima susirasti pigesnių kelionių. Pavasaris puikus laikas į šiltas šalis vykti tiems, kurie nemėgsta svilinančios saulės, bet džiaugiasi šiluma. Dažnai tokiose šalyse kaip Turkija ar kurortuose Viduržemio jūroje jau galima smagiai praleisti laiką paplūdimiuose. Nors orą tikrai sunku nuspėti ir net sezono metu pasitaiko nelabai malonių staigmenų, tačiau šiuose regionuose didelė tikimybė, jog tikrai švies saulė, bus galima degintis ir džiaugtis vandens pramogomis. Pigios poilsinės kelionės pavasario metu tikrai įmanomos, ypač jei apie bilietus pagalvojama iš anksto.

Daugiausiai visi keliauja vasaros metu, nes būtent tuomet pasiimamos atostogos darbe, vaikams nereikia į mokyklą, todėl pavyksta išvykti paatostogauti. Karščiai vasaros metu kyla daugelyje šalių, o keliautojai suplūsta prie jūros, dailių paplūdimių. Itin karštas atostogas mėgstantiems vasaros metu siūloma vykti į Ispaniją, Italiją, Graikiją ar Bulgariją. Norintiems itin didelio karščio, puikiai tiks Egiptas, Turkija bei Marokas.

Rudenį vėl suaktyvėja pigios poilsinės kelionės, kadangi karštajam laikotarpiui pasibaigus, keliautojų srautai ženkliai sumažėja. Ruduo puikiai tinkamas aplankyti daugelį Azijos šalių, tokias kaip Tailandas. Egiptas, Turkija, Graikija ir Kipras išlieka saugūs variantai, kurie tinka ir kitais sezonais.

Žiemos metu keliauti tikrai labai malonu, nes už nugaros paliekamas šaltis. Tikrai galima rasti daugybę šalių, kurios ir žiemos metu pasiūlys karštą saulę ir gražius paplūdimius, tačiau verta nepamiršti ir mėgstančius slidinėti. Tokios kelionės žiema būna populiariausios, todėl žmonės suplūsta į Austrijos, Prancūzijos, Italijos ar Šveicarijos kalnus. Taip pat puikiai tokio pobūdžio atostogoms tinka Čekija, Slovakija ir net Ukraina ar Gruziją.

Komentarai
Kraunama...