Mažos virtuvės įrengimas

0 262

Patarimai kaip įrengti nedidelę virtuvę

Visų pirma nedideles virtuves reikia tinkamai suplanuoti. Tokias virtuves patogu planuoti linijines arba L kampu. Kampo formos virtuvė bus jaukesnė ir bus daugiau spintelių, kuriose galėsite laikyti indus ir kitus virtuvės prietaisus. Taip sutaupoma vieta, o pati virtuvė gali puikiai atrodyti ir sujungta su svetaine. Nedidelė virtuvėlė gali būti netgi geresnis variantas nei per didelė, masyvi virtuvė.

Puiku būtų, jei nedidelėje virtuvėje būtų naudojama įmontuojama technika. Taip bus daug kompaktiškiau, nes įmontuota indaplovė ar orkaitė neužims papildomos vietos, kurios ir taip nedidelėje virtuvėje nėra. Taip pat įmontuota technika suteikia vientisumo jausmą ir virtuviniai baldai atrodo geriau subalansuoti. Virtuvė taip atrodys šiuolaikiškesnė ir jaukesnė.

Virtuvės išorė turėtų būti be jokių ornamentų, piešinių ar kitokių dekoratyvinių dalykų, kurie tik sumažins vietos. Daug geriau įrenginėti viską paprastai ir griežtai – tuomet džiaugsitės vizualiai didesne erdve. Taip pat patartina rinktis spinteles atsidarančias į viršų. Virtuviniai baldai kurie atsidaro šonu sumažina erdvę.

Neverta pirkti keturių kaitviečių viryklės, jei nesinaudojate ja dažnai arba nemėgstate gaminti. Geriau tuomet pirkti mažesnę, kurios pakaks jūsų poreikiams. Sumontavimas bus daug kuklesnis ir vietos bus sutaupoma. Virtuviniai baldai – tai tik dalis, svarbu yra ir apšvietimas. Jaukumo suteiks Led‘ai virš darbo zonos, o pačioje virtuvėje tiks ryškesnės lempos. Šviestuvą galima pasirinkti pagal save, tačiau labai masyvus netiks prie minimalistinės virtuvės.

Daug vietos atima pastatomos mikrobangų krosnelės, skrudintuvai ir kiti prietaisai kai būna pastatyti ant darbinio paviršiaus. Jei spintelės nėra labai aukštai gal pavyktų įtalpinti šiuos prietaisus viršuje? Taip pat galima pabandyti gaminant baldus iškart suorganizuoti tokiems prietaisams vietą, kad jie neužimtų darbinio paviršiaus, kuris netūrėtų būti mažinamas. Taip pat populiarus sprendimas šiais laikais yra reilingai. Virš darbinio paviršiaus pritvirtinamos vamzdžių formos detalės, ant kurių galima dėti mažus laikiklius ar kabliukus ir susidėti daug virtuvinių įrankių, kuriuos dažnai naudojate ar buitine chemiją, puodelius, prieskonius ir panašius daiktus. Tokie sprendimai suteikia modernumo ir vietos jūsų virtuvei.

Komentarai
Kraunama...