Netikėtos smulkmenos – geriausia staigmena merginai

0 1 076

Ilgai draugaujant su antrąja puse dažnai retėja ir staigmenos, kurios išmainomos į filmų vakarus ir ilgesnį drybsojimą ant sofos. Atsiradus tokiai rutinai reikia bandyti ją prasklaidyti ir į santykius įnešti daugiau nekasdieniškumo. Abi pusės turėtų dėl to stengtis, tačiau staigmenas dažniausiai daro vyras, todėl ir šiuo atveju – idėjos vyrams kaip nustebinti savo antrąsias puses romantiškais geestais, kad pagyvintumėte kasdienybę. Romantiškos staigmenos yra tikrai neblogas būdas suteikti džiaugsmo ne tik kitam, bet ir sau pačiam, todėl paravartu paskaityti patarimus kaip nustebinti merginą ir parodyti savo dėmesį, nes tą padaryti gali ir paprastos smulkmenos.

Visi žino, kad gėlių pristatymas yra vienas populiariausių būdų parodyti merginai meilę, tačiau jei tą darote ir taip gana dažnai, geriau rinktis kitas alternatyvas. Gėlių pristatymas ir toliau puikiai tiks per šventes, bet ir kitokios smulkmenos gali sukelti tokį patį efektą. Pavyzdžiui, puikus būdas parodyti dėmesį yra atsiunčian atviruką tuomet, kai esate kur nors išvykęs. Nesvarbu ar esate su draugais ar darbo reikalais kitame mieste ar kitoje šalyje, bet tikras atvirukas ne per telefoną ar elektroninį paštą bus labai netikėta staigmena. Gėlių pristatymas per kurjerį nesant su savo mergina taip pat tiks, tačiau tokios paslaugos ir kaunuoja daugiau.

Pasitelkus naujas technologijas galima prisiglavoti vis daugiau netikėtų smulkmenų. Šypsena sukels ir kompiuterio ekrano pakeitimas į kokį nors bendrą juokelį arba į meilius žodžius. Galima sugalvoti ir kokią nors dovanėlę bei paslėpti ją namuose, o ant kompiuterio ekrano nurodyti kokią nors užuominą. Originalios idėjos sukelia didžiausią nuostabą, todėl tai bus puikus būdas parodyti savo dėmesį mylimajai.Labai miela smulkmena gali būti mėgstamų saldainių įdėjimas į kišenę ar rankinę slaptai. Tuomewt mergina darbe ieškodama kokio nors daikto iš rankinės ras jūsų įdėtą saldainį ar raštelį. Romantiškos smulkmenos pagerina nuotaiką visai dienai, todėl, tikėtina, jūsų antrajai pusei darbo diena prabėgs daug greičiau. Tokios staigmenos ne tik pagyvina kasdienybę, bet ir sutvirtina santykius, o laiminga mergina tuo pačių atsidėkoja ir savo išrinktajam.

Komentarai
Kraunama...