Patalynės spalvos ir jų poveikis

0 105

Spalvos daro įtaką žmonių nuotaikai ir dėmesio sukoncentravimui. Dėl šios priežasties ligoninėms, ofisams ir daugeliui kitų vietų suteikiamos tam tikros spalvos, kurios pagerina produktyvumą, dėmesio nukreipimą ar nuotaiką. Visuomet reikia atkreipti dėmesį kokią nuotaiką kuriate savo namuose. Tuomet pasirinktos spalvos gali būti naudojamos teigiamai atmosferai kurti. Tiek kambarių sienos, grindys, kai kurios detalės ir net miegamojo patalynės komplektas gali sukurti jums atpalaiduojančią nuotaiką, kuri tokia tinkama namuose. Suaugusiųjų ir vaikiškų patalynių spalvos turi poveikį, todėl verta žinoti kurios spalvos jums tinkamiausios.

Balta spalva simbolizuoja tyrumą ir nekaltumą. Dėl šios priežasties suteikia ramumos ir saugios aplinkos jausmą, kuris leidžia greičiau užmigti. Balta spalva padės tiems, kuriems ilgai nepavyksta užmigti.

Fengšui taisyklės diktuoja, kad mėlyna spalva yra bene pati geriausia spalva poilsiui ir atsipalaidavimui. Mėlyna spalva tonizuoja ir ramina, todėl užmigti tampa daug lengviau. Dažnai košmarų kankinami arba sunkiai užmiegantys žmonės turėtų rinktis mėlyna patalynę. Vaikiška patalynė taip pat gali būti mėlynos spalvos, jei jūsų vaikas sunkiai užmiega arba dažnai prabunda.

Žalia spalva yra susijusi su atsipalaidavimu, nes primena apie gamtos natūralumą ir medžių ošimą. Dėl šios priežasties tamsi žalia suteiks gaivumo jausmą. Žalia pamaišyta su ruda padės jaustis ramesniam dėl dominuojančių žemės spalvų. Tikima, kad žalia spalva gali padėti sumažinti dažnus skausmus, jei tokių turite. 

Geltona tiks slogiai nuotaikai malšinti. Ji stiprina ir padeda atsikratyto slogumo, depresinių minčių. Geltona spalva primena saulę, todėl padeda sukurti linksmą atmosferą, kuri pagerina nuotaiką. Šios spalvos patalynė suteikia komforto. Geltona vaikiška patalynė padės ir vaikui jaustis energingesniam, todėl nevenkite šios spalvos.

Raudona yra aistringa spalva ir ji simbolizuoja pavojų ir nerimastingas mintis, tačiau ji gali tikti miegui, jei raudonos spalvos patalynėje miega energijos neturintis žmogus. Tokiu atveju raudona spalva užtikrina nuotaikos pagerinimą ir didesnio energijos kiekio suteikimą.

Juodos spalvos patalynė neabejotinai atrodo stilingai, tačiau daugeliui simbolizuoja liūdesį. Dėl šios priežasties gali atsirasti slogios mintys ir trūkti energijos. Tačiau jei jums juoda spalva simbolizuoja nepriklausomybę, tuomet galite ją naudoti miegamajame. Vaikiška patalynė, kuri yra juodos spalvos, vaikui tikrai netiks, todėl geriausia tokią rinktis tik suaugusiems.

Komentarai
Kraunama...