Patarimai apie dovanas verslo partneriams

0 62

Daugelis savo partnerius versle ir klientus prisimena tik per didžiąsias šventes ir tai dažniausiai tai būna būtent Kalėdos. Tuomet reikia suskubti ieškoti dovanų ir parodyti dėmesį tiems, su kuriais bendradarbiavimas yra malonus. Dažniausiai dovanos skirtos tam, kad būtų lengviau skatinamas ryšys, tai yra naudinga verslui. Dovanas išrinkti ne visuomet būna lengva, tačiau svarbiausia nepamiršti, kad dovana neprivalo atitikti kokius nors didžiulius standartus, tačiau ji turi būti maloni ir nežeidžianti.

Norint gerinti santykius, žinoma, ne visuomet užtenka nusiųsti dovana prieš Kalėdas, kas nėra nieko neįprasto ir daugeliui atrodo labiau kaip prievolė, o ne tikras noras apdovanoti partnerį ar klientą. Dažnai tos dovanos yra dovanojamos tik dėl etiketo ir mandagumo, o štai partneriai mėgsta nuoširdumą – taip supranta, kad tikrai yra svarbūs. Taigi, dėl šios priežasties rekomenduojama nepamiršti žmones, kurių bendradarbiavimą labai vertinate, nustebinti ne tik per šventes, bet ir netikėtai bet kurią metų dieną. Nebūtina siųsti kas mėnesį saldainių dėžės, tiesiog bent jau kartą per metus padėkokite su dovana netikėtai. Verslo dovanos Klaipėda pasirūpins idėjomis, ką galima padovanoti, tačiau svarbiausia gera intencija. Taip parodysite, kad galvojate apie svarbius partnerius ir norite palaikyti gerus santykius ir toliau.

Kartais ne taip svarbu kokia dovaną dovanojate. Žinoma, kraštutinumai tikrai patinka ne visiems, o ir alkoholis ar šmaikščios dovanos gali virsti ne taip suprantamu gestu, tačiau jei dovanojamos neutralios dovanos, tuomet gražu, kai įdedama daugiau dėmesio į pakuotė. Verslo dovanos Klaipėda tikrai pasirūpins, kad pati dovana būtų praktiška, pritaikoma ofise, tačiau įpakavimas gali pridėti daug žavesio. Juk tikrai smagu, kai atvyksta dovana skoningame įpakavime. Kartais visas išpakavimo procesas būna dar įdomesnis ir smagesnis nei pati dovana.  

Pernelyg pigios verslo dovanos gali taip pat netikti partneriui, todėl apie pigius niekučius geriau negalvokite ir rinkitės tai, ką siūlo klasikinės verslo dovanos Klaipėda. Kitokiu atveju galite įžeisti partnerius ar klientus, kad skyrėte nepakankamai dėmesio jų dovanoms. Standartinės ar originalios verslo dovanos bus tikrai naudingesnė dovana nei niekur nepritaikomos smulkmenos.  

Komentarai
Kraunama...