Pintų baldų privalumai ir universalumas

0 89

Kiekvienas įsirenginėjantis naujus namus palieka vietos ir terasai ar kitokiai poilsio vietai namuose. Terasoje dažniausiai statomi lauko baldai pagaminti iš rotango arba plastiko. Iš rotango gaminami baldai yra pinti ir dažniausiai parduodami ne natūralūs, o sintetiniai iš polietileno. Tai yra populiariausios rūšies baldai, itin mėgstami žmonių dėl šių baldų lengvumo ir labai paprastos priežiūros.

Pinti lauko baldai gali būti puikus variantas stilingai terasai, nes jos nėra masyvios ir per daug užgožiančios erdvę. Taip pat pintos kėdės dažnai būna labai patogios, o suderinus visų baldų spalvas, galima turėti labai neblogą lauko baldų rinkinį, kuris įtiks visiems. Jei norėsite pagyvinti stilių, galima pridėti akcentų ir pagalvėlių, kurios būtų skirtingų spalvų. Taip pat galima pridėti ir kėdžių paminkštinimus, kurie ne tik gražiai atrodys, bet ir bus patogumo garantas. Žinoma, pagalvėlių ir paminkštinimų nereikėtų palikinėti lauke, juos geriausia įsinešti į vidų, ypač jei dienos lietingos, nes gali būti sunku vėliau jas išdžiovinti.

Kadangi polietileno medžiagos pinti lauko baldai yra labai panašūs išvaizda į natūralaus rotango baldus, jie yra dažniausiai pasirenkami dėl mažesnės kainos. Tokie baldai lengvai bus priderinami bet kurioje pasirinktoje vietoje, nes jie turi labai solidžią išvaizdą ir dizainus. Pinti baldai būna visokie, rasite ne tik stalus ir kėdes, bet ir sofa ar krėslus bei gultus. Tad terasa gali būti įrengta ir labai originaliai ir vietoj įprastų kėdžių galima pastatyti didelę pintą sofą, žemesnius krėslus ir žemesnį stalą. Viskas priklauso nuo to kaip patys įsivaizduojate savo poilsio vietą.

Jei jūs esate skandinaviško stiliaus gerbėjas, siūloma rinktis tokius pintus baldus, kurie būtų nedideli, lengvi, minimalistiniai ir labai tvirti. Tokie baldai derės prie visko, o aliuminio rėmas užtikrins jų tvirtumą. Svarbiausia kartais nuplauti šiuos baldus vandeniu ar nuvalyti skudurėliu, kad nesikauptų nešvarumai. Viduje ar po stogu laikomi baldai, kai jų nenaudojate, tarnaus ilgiau. Spalvas reikėtų rinktis neutralias, dažniausiai tai būna pilka arba ruda, nes tokios neparyškina visų nešvarumų. Jei norite ryškesnių spalvų, derinkite jas tarpusavyje taip, kad viskas atrodytų skoningai.

Komentarai
Kraunama...