Plaukų serumai internetinėse parduotuvėse

0 75

Plaukų serumų asortimentas internete

Naršant internete galima rasti labai platų plaukų serumų asortimentą, todėl kiekvienas gali rasti sau labiausiai tinkančią priemonę ir norimos sudėties net neišėjus iš namų. Plaukų serumas, kaip dauguma žino, yra puiki priemonė plaukams padėti tapti gyvybingesniems, sveikesniems ir atgaivinti nusilpusius plaukų galiukus bei apsaugoti nuo lūžinėjimo. Todėl ši priemonė privalo būti kiekvienos merginos, kuri nori ilgų kasų, lentynoje.

Labai pažeistiems plaukams skirti serumai yra perkamiausi, o tarp populiariausių prekių ženklų išlieka Chi serumas be parabenų su arbatmedžių ir pipirmėčių aliejumi. Jis yra skirtas toms moterims, kurių plaukų galiukai linkę skilinėti ir sausėti. Šis serumas turi maitinamųjų ir atkuriamųjų savybių, todėl atgaivina pažeistus plaukus. Tai suteikia plaukams spindesio ir švelnumo. Žinoma, panaudojus plaukų serumą iššukuoti plaukus tampa labai lengva, todėl nepaklusniems plaukams jis yra taip pat labai naudingas. Šiai priemonei prilygstantis Biosilk plaukų serumas yra viena geriausių ir populiariausių plaukų priežiūros priemonių dėl jame esančio šilko ir simondsijų aliejaus, tad internete šio produkto taip pat apstu, svarbiausia išsirinkti labiausiai patinkantį.

Alyvuogių aliejui ištikimos moterys internetinėse parduotuvėse taip pat gali rasti Chi Deep srumą, kurios pagrindinės sudedamosios dalys yra alyvuogių ir Monoi aliejus. Šių aliejų plaukų serumas yra šiek tiek lengvesnis, todėl tinkamas net ir riebesnius plaukus turinčioms. Kadangi ši priemonė pripildyta dar ir vitamino E ir lauro rūgšties, maitinimas plaukams yra garantuotas. Šiurkštūs ir pažeisti plaukai bus atgaivinti ir apsaugoti nuo šiaušimosi. Po priemonės panaudojimo iškart pastebima, kad plaukai paklusnesni, todėl nenuplovus šio serumo galėsite lengvai formuoti plaukus.

Dažytiems ir šviesintiems plaukams taip pat reikalinga ypatinga priežiūrą, todėl Selective prekės ženklo serumas sukurtas būtent pažeistų plaukų priežiūrai. Nenuplaunamas plaukų serumas yra gausus baltymų ir keratino, kuris ypatingai tinka plaukams, kurie buvo paveikti cheminio šukavimo, šviesinimo, dažymo, formavimo priemonių ir kitų panašių veiksnių. Šis plaukų serumas atkuria pažeistus plaukus ir juos sustiprina, suteikia jiems apsaugos. Keratinas atstato pažeistas plaukų zonas ir suteikia plaukui elastingumo, kurio po dažymo plaukai buvo netekę.

Populiariausia preke išlieka Chi Enviro naujiena. Ši priemonė plaukams su šilku, kuris iškart plaukams suteikia sveiką išvaizdą ir puoselėja juos savo ypatinga sudėtimi, kurioje yra perlo ekstrakto, hidrolizuoto šilko proteinų. Tokia sudėtis puikiai saugo nuo saulės ir sūraus vandens, bei kitų žalingų aplinkos veiksnių. Plaukai nuo šio serumo neapsunksta, tačiau plaukų šaknų tepti nepatartina.

Komentarai
Kraunama...