Pliusai ir minusai: įtempiamos lubos

0 1 470

Įtempiamos lubos yra gana populiarus pasirinkimas norint pakeisti būsto dizainą, interjerą. Tai puikus apdailos būdas tuomet, kai pastebite, jog lubos sutrūkinėjo, pradėjo kristi dažai ar atsirado kitokių problemų. Tokio tipo lubos labai greitai ir lengvai įrengiamos namuose, o rezultatas dažnai nustebiną kiekvieną. Puiku tai, kad galima rinktis norimą dangos dizainą ir jį keisti kai tik panorėsite, nes tai neužtrunka daug laiko ir nėra labai brangu. Sužinokite daugiau apie įtempiamas lubas ir jų privalumus.

Pirmasis privalumas, kurį greičiausiai vertina pasirinkusieji tokio tipo lubas yra priimtina kaina. Žinoma, ji ne visuomet buvo tokia patraukli, nes atsiradus tokiam apdailos būdui, daugeliui ši paslauga nebuvo įperkama. Įtempiamos lubos buvo gaminamos labai nedaug gamintojų, tad kol nebuvo konkurencijos, kainos nemažėjo. Tačiau dabar, kai rinkoje daugėja įmonių, užsiimančių šių lubų gamyba ir montavimu, kainos ženkliai pasikeitusios, tad galima džiaugtis puikia galimybę papuošti namus neinvestuojant didelių sumų. Žinoma, reikia atsižvelgti ne tik į kainą, kokybė irgi svarbi. Įtempiamas lubas sudari profilis ir plėvelė ir kartais jie gali būti labai nekokybiški, todėl geriau rinktis patikimą gamintoją. Pasitaiko tokių gudravimų, kur nesąžiningi pardavėjai skelbia didžiules akcijas tokių lubų montavimui, tačiau naudoja itin prastos kokybės pvc plėvelę. Tokiu atveju tikrai nesutaupysite, nes plėvelę greitai reikės keisti.

Drėgmei įtempiamos lubos taip pat atsparios, todėl jas valyti bei plauti galima ir drėgna šluoste. Žinoma, jeigu pasirinkote ne pvc plėvelę, o kitokį galimą audinį, tuomet atsparumo drėgmei tikėtis nereikėtų. Šioms luboms galima naudoti daugelį valiklių, išskyrus tuos kurie turi savo sudėtyje alkoholio. Įtempiamos lubos dažniausiai tarnauja ilgai, todėl bent 15 metų nereikės galvoti apie dažymus, lubų glaistymus ir panašius dalykus.

Pvc plėvelė leidžia nesunkiai paslėpti visus tikrų lubų trūkumus, todėl tiek signalizacijos ventiliacija, laidai, gaisro detektoriai bus po plėvele, todėl šių vaizdą gadinančių prietaisų ir daiktų matyti nebereikės. Negana to įtempiamos lubos yra gana saugus variantas ir visiškai nekenkia žmogaus sveikatai. Žinoma, tai galioja tuomet, jei dedama kokybiška plėvelė, o ne klastotės, kurių saugumas nepatvirtintas.

Komentarai
Kraunama...