Šilkas plaukams – kad plaukai būtų sveikesni

0 484

Šilkas plaukams suteikia paklusnumo

Sausiems ar šaltiems orams kamuojant ir netinkamas priemones naudojant, plaukai iškart atitinkamai sureaguoja. Kad ir kaip norisi turėti glotnius ir bent kiek paklusnesnius plaukus, dažnai nepavyksta. Taip atsitinka arba dėl genetikos, kuri dažnai būna ypatingai nedėkinga garbanotus plaukus turinčioms moterims. Ne visoms pasiseka turėti spindinčias, lyg ką tik iš salono susuktas natūralias garbanas. Taip pat paklusnumu nepasižymi išsausėję plaukai, kurie veliasi ir įsielektrina vos šepetį padėjus ant stalo. Tokiais atvejais verta rinktis tinkamas priemones, kurios sumažintų žalą plaukams arba, garbanių atvejų, palengvintų kasdienybę, o tai galėtų būti – šilkas plaukams.

Šilkas tarp mūsų suprantamas kaip audinys, kuris seniai buvo pradėtas gaminti Kinijoje ir keliavo per daugelį šalių, kad būtų siuvami vieni prabangiausių rūbų pasaulyje. Šilko suknelės, antklodės, kilimai ir kitokie produktai iš šio audinio jau yra smarkiai paplitę ir mėgstami, tačiau nedaugelis žino, jog šilkas plaukams taip pat labai naudingas.

Šilku apvilkta pagalvė duoda naudos plaukams

Dėl šilko naudos plaukams jau kalbama internete, o detalesnės informacijos apie jo poveikį plaukams jau galima sužinoti užsienio tinklaraštininkių dėka. Vis daugiau žmonių išbando pagalves, apvilktas šilko audiniu ir dalinasi rezultatais, kurių pavyko pasiekti. Nors šilko audiniu mėgaujasi daugelis žmonių, kurių finansinė padėtis leidžia, tačiau įsigyti pagalvės apvalkalą plaukų gerovei yra visiems įkandama.

Tarp išbandžiusių miegoti su šilku apvilkta pagalve rezultatų daug pagyrų. Iš pateiktų fotografijų, kuriose įsiamžino tinklaraštininkės prieš ir po miegojimo ant šilku apvilktos pagalvės, matosi puikus rezultatai. Plaukai glotnesni, nebe tokie išsipūtę ir blizgesni – tokį poveikį padaro šilkas plaukams. Viena iš išbandžiusiųjų nurodė, kad šilkas plaukams nėra tik apgaulė ir kad po šio audinio išbandymo plaukai atrodo lyg buvo išdžiovinti džiovintuvu ar vos patiesinti tiesinimo žnyplėmis.

Be šilkinio pagalvės užvalkalo taip pat galima pastebėti ir kad šilką plaukams pradėtas naudoti ir plaukų priežiūros priemonėse. Šilku praturtinti produktai taip pat suteikia plaukams švelnumo ir glotnumo, todėl galima pasiekti puikių rezultatų. Šilkas padeda plaukams apsisaugoti nuo aplinkos veiksnių ir atkurti drėgmės balansą.

Komentarai
Kraunama...