Šilumos siurbliai: kodėl juos verta rinktis?

0 28

Šildymas namuose labai svarbus dalykas, tačiau pasirinko yra labai daug, o nuspręsti ką rinktis  – labai sunku. Kiekviena šildymo sistema gali turėti privalumų, tačiau verta rinktis tą variantą, kuris tų privalumų turi daugiausiai. Šilumos siurbliai yra vis dažniau pasirenkama sistema ir ją renkasi ne tik naujakuriai A+ klasės namuose, bet vis dažniau jie įrengiami ir butuose, kur anksčiau būdavo centrinė šildymo sistema. Šilumos siurbliai gali būti kelių rūšių, tad kiekvienas pasirenka kokio veikimo principo siurblys jiems tinka labiausiai.

 Bent šiek tiek nutuokiantys apie šilumos siurblius puikiai supranta, kad jų patogumas prasideda jau nuo pat įrengimo. Skirtingai nei daugelis kitų šildymo sistemų, siurblys įrengiamas labai greitai ir kartais tai užtrunka net nepilną dieną, o blogiausiu atveju iki trijų dienų.  Bet kokiu atveju, tai yra ganėtinai trumpas laiko tarpas, jei pradėtume vertinti kitų šildymo sistemų įrengimą. Kiekvienas namas būna individualus, todėl ir įrengimo laikas ne visur vienodas. Šilumos siurbliai integruojami įvairiose patalpose pagal poreikį, greičiausiai nėra vietos kur jie negalėtų būti įrengiami ir tai taip pat yra didelis pliusas,

Nors daugelis baidosi šilumos siurblių kainos, deja, kartais tai įvyksta žmonėms net nepasidomėjus kokia ta kaina yra iš tikrųjų. Ji yra labai minimaliai didesnė nei daugelio šildymui skirtų katilų kaina, o laikui bėgant sutaupo daug daugiau pinigų nei bet koks kitas šildymo būdas. Kadangi su siurbliais sąnaudos yra gana nedidelės, tai laikui bėgant šilumos siurbliai atsiperka. Daugelis teigia, kad vienintelis pigesnis būdas šildytis namus yra malkų kūrenimas, o visi kiti būdai yra už siurblius brangesni.

Įprastai šilumos siurbliams taip pat yra teikiama ir metų garantiją. Daugelis specialistų patikina, kad šilumos siurbliai yra ilgaamžis sprendimas, todėl nereikia dėl jo per ilgai dvejoti. Vidutiniškai siurbliu žmonės naudojasi apie dvidešimt metų ir pasikeičia jį tuomet, kai rinkoje atsiranda modernesnių variantų ir norisi atsinaujinti. Žinoma, kad su technologijų tobulėjimų, šilumos siurbliai taip pat neatsilieka savo modernumu, taigi atsinaujinti visuomet yra geras sprendimas.

Komentarai
Kraunama...