Skirtingų vonių savybės: ką rinktis geriausia?

0 0

Kiekvienas nori ne tik dailaus, bet ir funkcionalaus, ilgaamžio vonios kambario. Kad taip ir būtų, dažnai įsirenginėjant šį kambarį reikia skirti daug dėmesio ne tik stiliui, spalvoms, baldams, bet ir vonios įrangai, kuri turi būti atitinkanti poreikius, patogi ir ilgaamžė. Kiekvienam prioritetai gali būti skirtingos savybės, todėl verta žinoti kiekvienos vonios tipo privalumus ir trūkumus. Taip pat norint geros kokybės atsižvelgti reikia į gamintoją – ravak vonios itin puikiai vertinamos daugelio klientų, todėl jos dažnai pasirenkamos. Ilgametę patirtį turintys gamintojai garantuoja kokybę ir ilgaamžiškumą, tačiau bet kokiu atveju pasidomėti skirtingomis voniomis būtina prieš pradedant pirkimą.

Plieninės vonios gaminamos iš plieno lakštų, jos taip pat būna padengiamos emalio sluoksniu. Tokia vonia gali būti gana atspari smūgiams, nesibraižyti, greitai sušilti. Puiku ir tai, kad jos yra labai lengvos palyginus su kitų tipų voniomis, todėl jas montuoti gana lengva. Chemikalams tokio tipo vonia taip pat atspari ir metams bėgant jos spalva nesikeičia kaip kai kurių vonių tipų. Ilgaamžiškumas ir kaina yra šios vonios privalumai, tačiau ne visiems tokia vonia atrodo pakankamai jauki, todėl ravak vonios pasirenkamos kur kas dažniau.

Akrilinės vonios savo kaina yra brangesnės už plienines ir įprastai tai yra pats populiariausias klientų pasirinkimas, nes tai lanksti medžiaga, kuri leidžia turėti įvairesnių dydžių ir net formų vonias. Tokios vonios paviršius nerūdija, gali būti blizgus arba matinis, o taip pat jį nesunku valyti. Atsiradus įbrėžimams tokia vonia bus greitai atrestauruojama. Ravak vonios itin kokybiškos, todėl įbrėžimai atsiranda ne gretai. Akrilas taip pat pasižymi antibakterinėmis savybėmis.

Ketaus vonios sunkios ir tvirtos, tačiau ilgaamžės. Jos ne taip lengvai atšąla, todėl vanduo šiltas joje išlieka ilgiau. Jų montavimas daug sunkesnis nei kitų vonių dėl jų svorio, tačiau dabar galima rasti tokių vonių, kurios būtų pagamintos plonesnėmis sienelėmis. Ketaus vonios paviršius gana glotnus ir atsparus rūdims. Rekomenduojama į tokią vonią nedėti aštrių daiktų. Taigi, skirtingi vonios tipai pasižymi skirtingomis savybėmis, tačiau nereikia pamiršti atkreipti dėmesį ir į gamintojus – ravak vonios visuomet pradžiugins savo kokybę ir ilgaamžiškumu.

Komentarai
Kraunama...