Soliariumai: nauda ir žala

0 76

Vasarai pasibaigus tikrai dažnai norisi išlaikyti tobulą įdegį dar bent kelias savaites. Pasitaiko ir tokių atvejų, kai per vasarą nepavyksta įdegti tiek kiek iš tiesų norisi, nes nuolat tenka naudoti spf priemones, kurios turi gerą odos apsaugą, todėl į pagalba ateina savaiminio įdegio kremai arba soliariumai, kurie suteikia norimą spalvą arba ją išlaiko ilgiau. Žinoma, ne visiems tokios priemonės yra priimtinos – vieniems tai atrodo labai žalingas dalykas, kitiems visiškai nieko blogo nedarančios. Visada norisi naudoti tuos dalykus, apie kuriuos yra pakankamai pasidomima, kad būtų galima žinoti kokią naudą ar žalą jie gali atnešti. Žinojimas gali padėti tinkamai pasirinkti. Pavyzdžiui, kai žinoma, jog jei nenaudojamas kremas nuo saulės, tai buvimas kaitroje blogins odos būklę, todėl galima pasirinkti ar naudoti kremą, ar išvis nesideginti saulėje.

Svarbiausia visomis priemonėmis, kurios padeda suteikti odai atspalvio, reikia elgtis labai atsargiai, su saiku. Tuomet visuomet tenkins rezultatai ir odai nebus daroma didelė žala. Daugelis tiki, jog saulės spinduliai, soliariumai padeda atsikratyti odos netobulumų, bėrimų ir spuogelių, tačiau per didelis lankymasis soliariumuose gali tik pabloginti šiuos dalykus. Kita vertus, saulės daroma žala vertinama kaip daug didesnė nei soliariumų, todėl norint saugiau mėgautis atspalviu verta pagalvoti kokį būdą reikėtų pasirinkti. Tolygiai įdegti padėti gali soliariumų kremai, kurie sudrėkina oda, ji tampa minkštesnė ir po procedūros atrodo itin dailiai.

Kai kuriais atvejais soliariumai gali būti ne pats geriausias pasirinkimas, verta apie juos pasidomėti. Tuomet soliariumų kremai tikrai nepadės džiaugtis dailia oda. Pavyzdžiui, jeigu jūsų oda yra labai riebi arba turimas riebalinių liaukų uždegimas, tuomet bėrimai ant odos gali tik sustiprėti nuo soliariumo ir jų kremų. Jei jokių problemų su oda neturite, tuomet soliariumas puikiai tiks norint dailios odos spalvos.

Įdegio kremai ypač naudingi, jei oda yra sausesnė. Dažnai tolygiai įdegti su šerpetojančia oda gana sunku, todėl labai gerai nepamiršti švelniai nušveisti odą jei galvojama greitu metu nuvykti į soliariumą. Žinoma, jei oda pažeidžiama ar yra itin prastos būklės, geriau soliariumo kol kas nesirinkti, tačiau jei po šveitimo viskas atrodo normaliai, tikrai galima galvoti apie įdegį. Kremas tik pagerins odos būklę, todėl išgautu atspalviu bus galima džiaugtis ilgiau.

Komentarai
Kraunama...