Spintelių problemos, kurias galima išspręsti namuose

0 39

Greičiausiai ne vienam yra pasitaikę, kai namuose esančios spintelės pasidarė sunkiau naudojamos, atsirado kažkokių trikdžių atidarinėjant stalčius ir panašiai. Kartais taip nutinka ir darbe, tad su keliais patarimais paprastus gedimus galima lengviau panaikinti. Net ir metalinės dokumentų spintos gali būti sutvarkomos be specialistų pagalbos. Sužinokite kokie gedimai atsiranda dažniausiai ir kaip juos sutvarkyti, kad gero baldo nereikėtų išmesti.

Dažniausiai spintelės turi stalčius, nesvarbu ar tai rašomojo stalo spintelė, naktinis staliukas ar virtuvės komplekto dalis – stalčiai visuomet reikalingi susidėti daiktams. Kadangi įprastai jame būna daug daiktų ir bendrai jie sveria nemažai, galima pastebėti, kad stalčiai pradeda sunkiau darinėtis arba pastringa jų iki galo neatidarius. Tokiais atvejais tikrai nereikia specialistų pagalbos, o ir išmesti gero baldo nevertėtų. Geriausia išimti stalčių ir nuvalyti bėgelius. Taip pat reikėtų nusipirkti specialaus tepalo, kuris turi lubrikacinių savybių, jis gali būti ir purškiamas, ir patepti bėgelius – taip stalčiai darinėsis daug geriau. Jei po tokios procedūros įdėjus stalčių vis tiek bus sunku spintelę darinėti, reikėtų pažiūrėti ar patys bėgeliai nėra per sunkiai pažeisti. Jei jie labai sulankstyti, galima nusipirkti naujus ir juos pakeisti. Metalinės dokumentų spintos dažniausiai turi tvirtesnius bėgelius, tad svarbiausia parduotuvėje išsirinkti tokius, kurie tiktų.

Dėl didelio svorio daiktų kartais įdumba stalčiaus apačia. Žinoma tai nepasitaiko, jei namuose ar darbe naudojamos metalinės dokumentų spintos ar metalinės spintelės, tačiau visais kitais atvejais tokia problema tikrai gali užklupti. Tokiais atvejais gali iškristi ar bent jau atvėpti apačioje esanti plokštė. Sustiprinti dugną paprastą, užtenka nusipirkti faneros ir vinimis ją pritvirtinti prie dugno. Galima naudoti ir klijus, tačiau tai nėra taip veiksminga.

Jei ofise pastebėjote, jog metalinės dokumentų spintos tapo nusidėvėjusios, atsilupo dažai, tačiau jų būklė kuo puikiausia, tuomet galima nesunkiai spinteles atnaujinti. Pirmiausia jas reikia nušveisti ir po to perdažyti. Taip galima daryti ir tuomet jei turite ne metalinę spintelę, tačiau su keliomis metalinėmis dalimis. Joms nusidėvėjus jas galima išimti, perdažyti ir viskas atrodys puikiai.

Komentarai
Kraunama...