Stiklo paketų pasiūla

0 4

Nusprendėte atsinaujinti ir įsigyti naujus plastikinius langus? Tai ypač paprasta, jei reikalingi plastikiniai langai Kaune, Vilniuje, Šiauliuose ar bet kokiame kitame didesniame mieste. Didesniuose miestuose yra daugiau galimybių aplankyti skirtingas plastikinių langų parduotuves, kuriose galite gyvai susipažinti su produktais. Visgi jeigu tokios galimybės neturite, daugiau informacijos apie plastikinius langus gali tekti ieškoti internete.

Jeigu bent truputį jau pasidomėjote apie plastikinius langus, žinote, kad skirtingi langai turi skirtingas savybes. Atrodo, gali ir galva apsvaigti nuo įvairiausių skaičiavimų (ypač, kai reikia pasiskaičiuoti šilumos perdavimo koficientą (Uw))… Tokiais atvejais, žinoma, lengviausia kreiptis į specialistus, kurie maloniai padės atsakyti į visus kylančius klausimus ir padės išsirinkti.

Visgi, kartais vietoj pasitikėjimo specialistais, žmonės pasirenka bet kurį pirmą pasitaikiusį gerą pasiūlymą, siūlantį žemesnę kainą. Rinktis plastikinių langų vien dėl žemos kainos nereikėtų, nes šiuo atveju tikrai galioja taisyklė, kad pagailėjęs sumokėsi du kartus…

Pigesni plastikiniai langai dažniausiai nėra tokie patvarūs. Jiems pagaminti naudojamos paprastesnės, pigesnės žaliavos, kurios nepasižymi tokiu patvarumu ir ilgaamžiškumu. Pigesnių langų profiliai yra labiau linkę deformuotis, lankstytis, o pigesni stiklo paketai tikrai nepasižymi tokiu geru šilumos sulaikymu.

Labai svarbūs langui yra stiklo paketai. Nuo jų priklauso koks bus lango šviesos, šilumos ir garso laidumas. Jeigu yra reikalingi plastikiniai langai Kaune, kviečiame apsilankyti www.megrana.lt. Čia fizinėje vietoje galite apžiūrėti visus siūlomus stiklo paketus plastikiniams langams, čia jų siūloma keletas:

  • Šilumą taupantys stiklo paketai. Juos galima pasirinkti su vienu arba dviem selektyviniais stiklais. Kameros, esančios tarp stiklų yra užildomos argono dujomis, kas padeda sutaupyti dar daugiau šilumos.
  • Padidintos garso izoliacijos stiklo paketai. Šie paketai pagaminti su storesniu išoriniu stiklu – tai leidžia mėgautis geresne garso izoliaciją.
  • Saulės šilumą kontroliuojantys stiklo paketai. Šiame pakete yra stiklas, kuris sumažina saulės energijos pralaidumą į patalpos vidų. Toks stiklas užtikrina aukštas šilumines savybes ir komfortą visais metų laikais.
  • Saugūs stiklo paketai. Dėl laminuoto arba grūdinto stiklo, šie stiklo paketai yra atsparesni smūgiams ir stiklo dūžio atveju padeda išvengti sužalojimų.

Stiklo paketams yra keliami griežti reikalavimai. Jie turi atitikti aukštus kokybės standartus ir pasižymėti atitinkamomis savybėmis, tokiomis kaip apsauga nuo aplinkos poveikio, gera garso ir šilumos izoliacija, saulės spindulių patekimo į patalpą kontrolė, saugumas ir estetika. Prieš perkant langus, atkreipkite dėmėsį ar langai, kuriuos perkate, yra sertifikuoti, ar atitinka reikiamus standartus.

Komentarai
Kraunama...