Sužadėtuvių žiedų asortimentas

0 109

Sužadėtuvių žiedų metalas

Renkantis žiedą, kuriuo ruošiamasi pirštis, reikia žinoti ar bent numanyti ko tikisi mylimoji. Žiedų yra įvairių, skiriasi metalas, jo spalva, brangakmeniai, karatai ir jų išdėstymas. Ir net žinant viską, ko nori moteris, reikia apžiūrėti žiedus ir apgalvoti ar viskas gražiai atrodo visumoje.

Sužadėtuvių žiedai gali būti geltono arba balto aukso, taip pat populiarus rusvasis. Kai kurie renkasi platina arba sidabrą, nors tai nėra taip populiaru ar amžina. Auksas yra daug ilgaamžiškesnis metalas, todėl ne taip greit susinešioja, o gerai prižiūrimas atrodo lyg naujas. Kai kuriose juvelyrikos parduotuvėse galima rasti žiedų, kurie pagaminti iš kelių spalvų aukso. Pavyzdžiui, žiedai būna pagaminti arba gali būti pagaminti pagal užsakymą iš rusvojo ir balto aukso. Pats žiedo apskritimas gali būti rausvas, o karūnėlė, kurioje bus briliantas būna iš balto aukso ir panašiai. Rausvasis auksas maišomas ir su geltonuoju, o geltonas taip pat gali būti kartu su baltuoju auksu. Auksas taip pat vertinamas pagal praba, kuo ryškesnis auksas, jo spalva tuo geresnė praba ir metalo kokybė. Todėl didesnės prabos metalas kainuoja daugiau.

Sužadėtuvių žiedų brangakmeniai

Nors dažniausiai žinomos brangakmenių formos sužadėtuvių žieduose yra apvali, kvadratinė, ovali ir stačiakampe, tačiau daug kur galima pamatyti ir daug didesnį jų pasirinkimą. Klasikinis, apvalus deimantas yra dažniausiai perkamas, nes tai pats lengviausias būdas įtikti savo išrinktajai. Tarp populiarių formų yra ir kvadratas, tačiau kiek modernesnis pasirinkimas, suteikiantis elegancijos. Stačiakampio forma išryškina deimanto dydį, o aštuonkampio forma suteikia spindesio. Tarp šiek tiek mažiau žinomų formų yra kriaušės, ovalo, pagalvėlės, trikampio, migdolo bei širdelės formos briliantų. Kriaušės formos briliantas dar kartais vadinamas ašaros forma ir atrodo neįprastai, tačiau labai moteriškai, o ovalo forma yra labai universalus pasirinkimas. Daug retesnis ir originalesnis pasirinkimas yra pagalvėlės forma, nes sužadėtuvių žiedai su tokios formos brangakmeniu puikiai sklaido šviesą ir atrodo labiau spindintis. Širdelės, migdolo ir trikampio forma skirta žaismingesnėms moterims, kurioms patinka neįprastos brangakmenių formos.

Komentarai
Kraunama...