Užuolaidos ir jų derinimas interjere

0 37

Kiekvienas žino posakį, jei moteris nori kažką keisti, visų pirma pasikeičia šukuoseną. Keisdamiesi patys, keičiame ir savo aplinką, kurioje gyvename. Juk namai – mūsų atspindys. Galbūt Jums norėsis tik nedidelio naujo akcento – pagalvėlės ar kilimėlio, o gal namų langus papuoš naujos įspūdingos užuolaidos, prie kurių derės sofa ir nauja sienų spalva.

Kalbant apie madingiausius tapetų, užuolaidų raštus bei spalvas, salonų atstovai vieningai sutaria, kad į namus reikia nebijoti įsileisti augalų ir gėlių motyvus. Tai įneš į interjerą gaivos ir egzotikos prieskonį. Šių metų moto – atverkite namus gamtai ir natūralumui. Prie gamtos motyvų užuolaidų puikiai tiks švelnių spalvų sienos. Norint namie sukurti prabangų interjerą, atkreipkite dėmesį į švelnaus aukso, žalvario, gervuogių, raudono vyno atspalvius. Išskirtinumo namams suteiks ir kita ryški šio sezono tendencija – 3D vaizdo tapetai, marmuro raštai bei reljefiniai sienų paviršiai.

Naujausiuose dažų, tapetų ir audinių kolekcijose gausu madingų spalvų, bet interjerą naujomis spalvomis lengviau atgaivinti detalėmis kaip pagalvėlės, kilimai, užuolaidos, stalo tekstilė ar nedideli pagalbiniai baldai.

Tapetai, užuolaidos ar sienų dažai – ne suknelė ar šalikėlis, todėl juos reikia rinktis atsakingai, vadovaujantis širdimi bei pasitariant su specialistu, kuris jūsų mėgstamas spalvas interjere išdėliotų taip, kad namai taptų tikrai elegantiški ir skoningi.

Intensyvesnes spalvas sienoms, o ypač – dažant visą kambarį, dar sunkiai įsileidžiame. Lengviausia pasirinkti tamsesnės spalvos tapetus vienai sienai, nes jei ji nusibos, tai bus nesudėtinga pakeisti. Jei visgi šiemet nusprendėte atnaujinti sienas madingais atspalviais, rinkitės įvairius žalios bei mėlynos spalvos atspalvius, o ypač šalavijų, mėtų, alyvmedžių, smaragdo spalvų bei vidurnakčio mėlynos spalvos niuansus. Taip pat, nepamiršti ir pilkos, kuri yra visų spalvų žaismo pagrindas. O prie nudažytų sienų, nepamirškite, jog turi būti tinkamai priderintos užuolaidos.

Šiais metais tampa populiaru derinti skirtingas medžiagas korpusiniuose balduose – prie natūralaus medžio arba keramikinio stalviršio yra derinamos griežtų geometrinių formų, dažyto plieno kojos. Drąsiai maišykite skirtingas medžiagas: keramiką, medį, metalą, marmurą. Kilimus siūlome rinktis neutralių žemės spalvų: pilkai ruda, pilkai rusva, pilkai samaninė. Nebijokite kilimuose madingiausių spalvų akcentų, tokių kaip vandens mėlio, persiko spalvų.

Natūralios spalvos yra stilingos ir amžinos, jos visuomet greta mūsų. Taigi drąsiai ar atsargiai, po truputį keiskite, atnaujinkite namus, įsileiskite gamtą ir jos motyvus, nebijokite eksperimentuokite su raštais, medžiagomis, spalvomis, tekstūromis. Nepamirškite derinti natūralių medžiagų su vario, aukso ar žalvario atspalvių metalais, kurie suteiks namams rafinuotos prabangos atspalvį.

Komentarai
Kraunama...