Vasaros sezonas: kaip apsaugoti plaukus?

0 11

Sūri jūra, kaitri saulė ir vėjas vasaros metu tikrai skamba maloniai, bet tuo pačiu metu tai yra labai plaukams kenkiantys veiksniai, kurių padaryta žala pasimato rudenį, kai tenka ilgas kasas palikti kirpykloje. Puikiai žinoma, kad UV spinduliai kenkia odai ir skatina jos senėjimą, sausėjimą, todėl dažnai naudojami apsauginiai kremai nuo saulės, tačiau atitinkamos priežiūros plaukams neskiriama, nes pamirštama, jog didelė žala daroma ir jiems. Kaitrūs saulės spinduliai priverčia plaukus prarasti elastingumą, nublunka spalva, jei jie dažyti, o galiausiai plaukai labai išsausėja, ima skilinėti ir byrėti. Prastai atrodantys galai nežavi, todėl rudeniui atėjus juos tenka nukirpti, o kartais prireikia juos patrumpinti labiau nei norėtųsi. Kad taip neįvyktų verta kliautis keliais patarimais, kurie padės išlaikyti plaukus sveikesnius, kad vėliau nereikėtų jų drastiškai nupirkti.

Pirmiausia labai padeda kaukės plaukams, kurios intensyviai drėkina ir maitina plaukus. Tai labai svarbus dalykas, kuris užtikrina, jog plaukas taip greitai nepraras elastingumo. Žinoma, tai ne vienintelis dalykas, kurį reikia padaryti, kad plaukai liktų gražūs. Būtina reguliariai plauti galvą, tačiau geriau tokiu metu rinktis drėkinantį, švelnų šampūną, kuris mažiau sausintų, bet išplautų jūros druską, smėlį, prakaitą, kuris nėra naudingas plaukams. Po galvos plovimo šampūnu, reikia naudoti kondicionierių arba išbandyti kaukes plaukams, kurios uždaro plauko žvynelius. Kuo priemonė geriau maitinanti, tuo geriau, nes tokiu metu plaukams to labai reikia. Kaukės plaukams gali būti ir natūralios, jas galima pasigaminti namuose, tačiau jei patogiau nusipirkti – rinkitės turtingos sudėties produktus, kurie minkština plaukus, užtikrina, jog jie labai nesivels.

Bent vasarai griežtai reikėtų atsisakyti karštų formavimo žnyplių, kurios tik suteiks plaukams galimybę išsausėti, nudegti labiau. Geriau leiskite vasaros metu plaukams būti savo natūralios formos. Jei , pastebėsite, jog plaukai suskilinėjo, galiukus geriau pasikirpti anksčiau ir nelaukti rudens, nes taip sustabdysite kelią išsišakojimui plisti.

Nepamirškite, kad po šampūno, kondicionieriaus ar kaukės plaukams, būtina naudoti ir kitas drėkinančias, nenuplaunamas priemones, kurios padės palaikyti drėgmės balansą plaukuose. Plaukų serumai, nenuplaunami kondicionieriai bei kitos priemonės karštuoju sezonu yra itin reikalingos.

Komentarai
Kraunama...